Як доїхати з аеропорту Бергамо в Мілан

Posted on Posted in Без категорії

Міжнародний італійський аеропорт Оріо аль Серіо (Orio Al Serio), більш відомий як аеропорт Бергамо (Bergamo), розташований за 3 кілометри від однойменного містечка і за 45 кілометрів від Мілана.

Аеропорт Бергамо є другим за величиною аеропортом Мілана після Мальпенси і використовується в основному лоукостерами і чартерними авіакомпаніями. Має всього один термінал.

Як дістатися з аеропорту Бергамо в Мілан?
Як дістатися з аеропорту Бергамо в Мілан?

Офіційний сайт аеропорту – http://www.orioaeroporto.it/

Як доїхати з аеропорту Бергамо в Мілан

Дістатися до міста можна на автобусі або поїздом. Розглянемо обидва варіанти.

Є три перевізники, автобуси яких постійно курсують за маршрутом аеропорт-Мілан.

  1. Кожні півгодини від терміналу аеропорту Бергамо відходять автобуси «Terravision» (http://www.terravision.eu/), кінцевою зупинкою яких є центральний залізничний вокзал Мілана (Milano Centrale). Вартість квитка в одну сторону – 10 євро (туди і назад – 15 євро). Квитки можна придбати як в терміналі аеропорту, так і безпосередньо у водія.
  2. В тому ж напрямку здійснюють рейси автобуси «Autostradale» (http://autostradale.it/). Квитки можна придбати біля стійки компанії в терміналі. Ціни майже аналогічні: в одну сторону – 10 євро, в обидва кінці – 17.
  3. Практично ідентична ситуація з автобусами «Orioshuttle» (http://orioshuttle.com/): туди – 10 євро, туди і назад – 14 євро. Квитки можна придбати в терміналі і у водія.

Дорога до Мілана на автобусах займає близько години.

Як дістатися з аеропорту Бергамо в Мілан?
Як дістатися з аеропорту Бергамо в Мілан?

Важливо: якщо ви хочете заощадити, то купуйте електронні квитки на офіційних сайтах перевізників!

Варто відзначити, що поїздка на автобусі – найзручніший спосіб дістатися до Мілана. Для того, щоб доїхати до Мілана на поїзді, доведеться спочатку скористатися автобусом ATB (http://www.atb.bergamo.it/), що курсує кожні півгодини від зупинки терміналу, який доставить вас на залізничний вокзал Бергамо, звідки ви зможете вирушити далі.

Правда, проїзд обійдеться трохи дешевше: 2 євро доведеться заплатити за автобус (дорога займе 15 хвилин) і 4-5 євро за квиток на електричку до міланських залізничних вокзалів – Milano Centrale або Milano Porta Garibaldi (час у дорозі – близько 50 хвилин).

Квитки на автобус продаються в спеціальних автоматах на зупинці, при посадці їх потрібно обов’язково закомпостувати. Квиток на електричку можна придбати на вокзальних касах і терміналах.

Безумовно, від залізничного вокзалу Бергамо можна дістатися і в інші італійські міста, наприклад, до Венеції. Краще забронювати квитки заздалегідь на сайті Trenitalia.

Як дістатися з Мілана в аеропорт

Як дістатися до аеропорту Оріо аль Серіо з Мілана? Дуже просто! Для цього скористайтеся одним із вище зазначених способів у зворотному напрямку.

1001idea.info

Не пропустіть розпродажів лоукост-компаній Європи та пізнавайте світ з 1001idea.info. Підписка на новини дозволить вам суттєво зекономити на подорожах до Європи: