Як отримати безкоштовний квиток на поїзд?

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Секрети мандрівника

Великий український банк та міжнародна платіжна система MasterCard пропонують скористатися можливістю здійснити безкоштовну подорож по Україні з 1 по 30 квітня.

Для участі в акції необхідно придбати два або більше квитків через ПриватБанк і оплатити їх за допомогою картки MasterCard. Кожен учасник промоакції отримає від банку і MasterCard компенсацію вартості другого залізничного квитка на наступний день після дати поїздки, зазначеної у квитку (якщо не відбулося повернення квитка). Ці гроші будуть перераховані на бонусний рахунок клієнта (програма «Бонус Плюс»).

1

Залізничні квитки можна придбати через 12000 терміналів самообслуговування і 2500 відділень ПриватБанку. Також можна купити електронний квиток через Приват24.

А ще триває акція від авіакомпанії AirBaltic, а Wizz Air все таки лишається в Україні. Отакі-от гарні новини в понеділок зранку! Всім добра і хорошого тижня!

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія