Як отримати безкоштовний квиток на поїзд?

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Секрети мандрівника

Великий український банк та міжнародна платіжна система MasterCard пропонують скористатися можливістю здійснити безкоштовну подорож по Україні з 1 по 30 квітня.

Для участі в акції необхідно придбати два або більше квитків через ПриватБанк і оплатити їх за допомогою картки MasterCard. Кожен учасник промоакції отримає від банку і MasterCard компенсацію вартості другого залізничного квитка на наступний день після дати поїздки, зазначеної у квитку (якщо не відбулося повернення квитка). Ці гроші будуть перераховані на бонусний рахунок клієнта (програма «Бонус Плюс»).

1

Залізничні квитки можна придбати через 12000 терміналів самообслуговування і 2500 відділень ПриватБанку. Також можна купити електронний квиток через Приват24.

А ще триває акція від авіакомпанії AirBaltic, а Wizz Air все таки лишається в Україні. Отакі-от гарні новини в понеділок зранку! Всім добра і хорошого тижня!

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія