Як придбати авіавиток Варшава-Київ-Варшава на 1000 грн. дешевше: 4 прості кроки

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеві авіаквитки

Давненько ми не закидали сюди цікавих акцій та лайфхаків, що допомагають придбати авіаквиток за тарифом, нижчим, ніж у самої авіакомпанії. Цього разу плануємо літній візит до України з Польщі. Особливо актуально для студентів, що повертатимуться з Варшави до Києва на канікули. Є також і інші терміни та комбінації напрямків. Ми розповімо вам про маршрут Варшава-Київ-Варшава, що коштує 57€ замість 80€.

До речі, як ми вже розповідали вам раніше, автобусна компанія Ecolines розпродувала свої квитки. В обидва напрямки переїзд коштував би на сьогодні 1800 грн., а це ні мало ні багато ще й додаткових 9-10 годин їзди в одну сторону.

Щоб не втратити ні цента зайвого, пропонуємо вам покрокову інструкцію, як придбати вищезгаданий авіаквиток та зекономити більше 1000 грн.

Купуємо квиток Варшава-Київ-Варшава на 33€ дешевше

1. Заходимо на сторінку http://goo.gl/FTXGNc та переконуємося у вартості авіаквитка з Варшави до Києва і назад.

Варшава-Київ-Варшава
Варшава-Київ-Варшава

2. Тиснемо на оранжеву кнопку “Elegir” та переспрямовуємося до іспанської сторінки з дешевим авіаквитком.

Варшава-Київ-Варшавана 1000 грн. дешевше
Варшава-Київ-Варшавана 1000 грн. дешевше

Звертаємо увагу, що при заповненні наших даних ми маємо відмовлятися від усіх додаткових пропозицій. При потребі використовуємо гугл-перекладач.

3. Обираємо як спосіб оплати карту Master Card Debit. Ця карта не нараховує додаткової комісії при покупці квитка та є доступною в оформленні для всіх. Бажано мати карту у валюті, про що ми вже писали раніше у статті “Як купувати авіаквитки у часи валютних коливань?”

Дебетова карта у валюті - найкраще рішення для квитка без комісії
Дебетова карта у валюті – найкраще рішення для квитка без комісії

4. Вводимо дані та викуповуємо дешевий авіаквиток. Ми заплатили приблизно 1800 грн. (за курсом 30 грн. до 1 євро). Для наочності порівнюємо вартість з оригіналом на сайті авіакомпанії:

Варшава-Київ-Варшава на 1000 грн. дорожче
Варшава-Київ-Варшава на 1000 грн. дорожче

Ось і все! Вдалих вам покупок та зручних перельотів до Європи!

Романтична Варшава
Романтична Варшава

 

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія