Як придбати авіавиток Варшава-Київ-Варшава на 1000 грн. дешевше: 4 прості кроки

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеві авіаквитки

Давненько ми не закидали сюди цікавих акцій та лайфхаків, що допомагають придбати авіаквиток за тарифом, нижчим, ніж у самої авіакомпанії. Цього разу плануємо літній візит до України з Польщі. Особливо актуально для студентів, що повертатимуться з Варшави до Києва на канікули. Є також і інші терміни та комбінації напрямків. Ми розповімо вам про маршрут Варшава-Київ-Варшава, що коштує 57€ замість 80€.

До речі, як ми вже розповідали вам раніше, автобусна компанія Ecolines розпродувала свої квитки. В обидва напрямки переїзд коштував би на сьогодні 1800 грн., а це ні мало ні багато ще й додаткових 9-10 годин їзди в одну сторону.

Щоб не втратити ні цента зайвого, пропонуємо вам покрокову інструкцію, як придбати вищезгаданий авіаквиток та зекономити більше 1000 грн.

Купуємо квиток Варшава-Київ-Варшава на 33€ дешевше

1. Заходимо на сторінку http://goo.gl/FTXGNc та переконуємося у вартості авіаквитка з Варшави до Києва і назад.

Варшава-Київ-Варшава
Варшава-Київ-Варшава

2. Тиснемо на оранжеву кнопку “Elegir” та переспрямовуємося до іспанської сторінки з дешевим авіаквитком.

Варшава-Київ-Варшавана 1000 грн. дешевше
Варшава-Київ-Варшавана 1000 грн. дешевше

Звертаємо увагу, що при заповненні наших даних ми маємо відмовлятися від усіх додаткових пропозицій. При потребі використовуємо гугл-перекладач.

3. Обираємо як спосіб оплати карту Master Card Debit. Ця карта не нараховує додаткової комісії при покупці квитка та є доступною в оформленні для всіх. Бажано мати карту у валюті, про що ми вже писали раніше у статті “Як купувати авіаквитки у часи валютних коливань?”

Дебетова карта у валюті - найкраще рішення для квитка без комісії
Дебетова карта у валюті – найкраще рішення для квитка без комісії

4. Вводимо дані та викуповуємо дешевий авіаквиток. Ми заплатили приблизно 1800 грн. (за курсом 30 грн. до 1 євро). Для наочності порівнюємо вартість з оригіналом на сайті авіакомпанії:

Варшава-Київ-Варшава на 1000 грн. дорожче
Варшава-Київ-Варшава на 1000 грн. дорожче

Ось і все! Вдалих вам покупок та зручних перельотів до Європи!

Романтична Варшава
Романтична Варшава

 

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія