Як стати учасником WIZZ Discount Club та економити на польотах цілий рік

Posted on Posted in Без категорії

1001idea.info частенько пропонує перельоти із зниженою ціною від WIZZ Discount Club (далі — WDC), а сьогодні ми б хотіли розказати більше про правила участі в цій системі лояльності компанії. Така інформація буде корисною кожному читачу нашого блогу та особливо усім авіамандрівкам, адже WizzAir внесла зміни до правил членства у WDC.

16-12-1

Основні засади членства прості:

  • широкий спектр знижок на рейси та супутні послуги;
  • гарантована мінімальна знижка 10 євро на вартість білетів (для Wizz Air Ukraine передбачена знижка на всі тарифи від 479 гривень) та 5 євро (поки що — 80 гривень) на кожному предметі великої ручної поклажі та зареєстрованого багажу при замовленні онлайн;
  • два типи членства на вибір: стандартне для 2 осіб за 29,99 євро (поки що 499 гривень) на рік або групове для 6 осіб за 49,99 євро (поки що 799 гривень).

Нагадуємо, що дана стаття вміщує інформацію із правил участі у WDC, котрі діють з 14 жовтня 2014 року. Для всіх, хто оплачував членство раніше, діє правило за посиланням.

Як придбати членство?

Крок 1. Оберіть рейс, дату та кількість місць, які хочете забронювати. Ми обрали маршрут Львів-Венеція-Львів на лютий 2015 року для двох осіб:

1

Крок 2. Поставте галочку в типі членства, який бажаєте придбати, а також в комірці “Я приймаю…” та натисніть кнопку “Купити”. Ми обрали стандартне членство за 499 гривень:

2

Крок 3. Оформляйте бронювання до кінця, оплативши квитки та вартість абонементу. До речі, його дія починається із дня першої покупки, на котру ви вже отримаєте знижку та продовжуватиметься рівно один рік. Ось так виглядатиме ваша покупка після вибору членства:

3

Звертаємо вашу увагу, що перед покупкою квитків на сайті wizzair.com, бажано зареєструватися та увійти в свій профіль “myWIZZ”. Ця проста дія дозволить зберігати історію покупок, бачити дату початку та закінчення членства в клубі, а також не вводити щоразу свої облікові дані під час купівлі квитків.

Загальні правила участі у WDC, за якими ми підготували для вас цей матеріал, знаходяться тут, більш серйозні положення та умови ви знайдете тут.

Бажаємо постійних знижок на корисні речі та приємних мандрівок із нашими порадами.

1001idea.info

Не пропустіть розпродажів лоукост-компаній Європи та пізнавайте світ з 1001idea.info. Підписка на новини дозволить вам суттєво зекономити на подорожах до Європи:

Введіть свій email: