5 додатків для вашого смартфона, які допоможуть заробити у подорожі

Posted on Posted in Секрети мандрівника

Кожна подорож — це часточка нашого життя, спогади про яку хочеться лишити в пам’яті на довше. А оскільки людська пам’ять — річ ненадійна, то ми покладаємося на гігабайти наших смартфонів й фотоапаратів, роблячи сотні симпатичних фото. Виявляється, на цьому можна й непогано заробити.

Перетворити тревел-фотографію на гроші у наші дні досить просто. Для цього треба мати смартфон, який працює на iOS чи Android, пристрій для фотографування (неважливо — той же смартфон чи крута “дзеркалка”) і трохи завзяття. Останній фактор дуже важливий, бо крім зйомки вам потрібно завантажити та встановити один з додатків, через які ваші знімки будуть потрапляти в стокові фотобанки. Ми обрали 5 найцікавіших додатків та розкажемо вам, як вони працюють.

clashot.com

За додатком Clashot стоїть один з найбільших фотостоків світу — Depositphotos, тому вимоги до ваших фото будуть високими. Що це означає? Коли ви завантажите фото, вони потраплять на модерацію Clashot і тільки після успішного її проходження — у продаж. Процес модерації займає від кількох хвилин до кількох днів. Увага до додатку велика, тож не розчаровуйтеся, якщо доведеться трохи почекати.

USA

Додаток Clashot був запущений на ринок два роки тому й наразі має ще й російський інтерфейс (створений у Києві). Зареєструвавшись, ви маєте надіслати свої документи для ідентифікації, а поки вона триватиме, можете ознайомитися з функціоналом. Тут є стрічка друзів, популярних фото, розділ із завданнями (Offers), пошук за хештегами та корисна функція прив’язки знімка до локації.

fotolia.com

Ще один додаток від “велетнів” фотостокового світу — Fotolia Instant популярний серед дизайнерів, контент-редакторів та інших творчих натур. Фотографії мають відповідати високим запитам материнського банку Fotolia, який із недавнього часу належить компанії Adobe. Зведені правила та рекомендації для успішного прийняття фоторобіт читайте на сайті додатку (є російська версія).

Безкоштовне зображення з сайту fotolia.com
Безкоштовне зображення з сайту fotolia.com

Особливість Fotolia Instant у тематиці фото — знімайте та надсилайте будь-які руїни, пам’ятки історії, цікаві природні місцини, але уникайте тем з їжею, квіточками та котиками (домашніми тваринами). Як і в кожному з описаних тут додатків, на Fotolia дуже важливими є хештеги або так звані ключові слова. До кожної фотографії додавайте якомога більше (кількість обмежена на кожному додатку) ключів, за якими покупці будуть шукати потрібні зображення.

twenty20.com

Додаток створили у Південній Каліфорнії, можливо тому він має такий приємний та “теплий” інтерфейс. Тут дозволено продавати фотографії будь-якої тематики, якщо вони пройшли модерацію. До речі, навіть завантаживши та продавши свій знімок на стоку, ви назавжди лишаєтеся його правовласником. Це не означає, що ресурс, який придбав ліцензію на використання фото, вкаже ваше ім’я — скоріше за все, напишуть адресу фотобанку.

fototravel

З приємних особливостей Twenty20 — можливість слідкувати за іншими авторами та дивитися підбірки знімків, які користуються популярністю у покупців. А ще є розділ Challenges, де замовники публікують завдання для авторів. Зробіть фото, дотримуючись вимог замовника, і можливо саме ваша робота буде прийнята та досить щедро оплачена.

scoopshot.com

Схожа з Twenty20 концепція у додатку Scoopshot — є завдання (Tasks) з найрізноманітнішою тематикою (так, селфі у машині теж замовляють). Особливість Scoopshot в тому, що можна додавати ще й відео і створювати своє портфоліо (таким чином вас можуть найняти як фотографа на певну роботу у вашій місцевості). Цей додаток був створений та розробляється у Фінляндії і за ним не стоїть жоден із фотобанків-гігантів.

travelfoto

Отримати гроші від продажу фото через Scoopshot (та й решту додатків) досить просто. Ваші домовленості із покупцем завжди захищені, оскільки проводяться лише в самому додатку (через системи PayPal або Skrill), але за це програма утримує комісію. Часто комісійні складають навіть 40% від суми угоди. Далі вам лишається прив’язати до платіжної системи банківську карту, замовити вивід грошей та зняти їх у банкоматі. Українські банківські карти не підтримують перекази з PayPal, але на більшості сайтів готельних, залізничних, авіа- та автобусних компаній є розрахунок напряму через PayPal.

foap.com

І наостанок, ще один північноєвропейський проект, розроблений у Швеції. Foap пропонує любителям тревел-фотографії завдання й теми, а ще – цікаву систему модерації знімків. Якщо ваше фото в стрічці новин отримає більше ніж п’ять оцінок у три бали чи вище, робота надходить у продаж. За додатком не стоїть жоден світовий стоковий фотобанк, натомість тут є власне поле для торгів під назвою Foap Marketplace, де компанія вже зібрала декілька мільйонів мобільних фото.

Досвідчені користувачі стверджують, що заробляють на стоках до 1000 доларів на місяць. Однак, у такому разі це заняття перетворюється на роботу, що займає багато часу, а в подорожі не завжди хочеться працювати. Ми радимо сприймати фотостоки як можливість спробувати свої сили у новій справі й одночасно заробити кілька доларів на дешевий квиток у наступну мандрівку! Вдалих вам кадрів!

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія