З Катовіце до Праги чи у Брно – за 10 злотих до кінця вересня

Posted on Posted in PolskiBus, Акції, розпродажі, новини, Дешеві автобуси

З 26 липня і аж до кінця вересня Polskibus розпродує квитки з Польщі до Чехії за промоційними цінами. З нагоди сполучення міст Краків, Катовіце, Кельце, Радом та Варшава з Чехією лоукостер пропонує нам квитки по 1 злотому. Таких цін ми вже, на жаль, не знайшли, проте з’їздити до Праги і за 10 злотих не видається нам занадто дорогим задоволенням.

Перейти на сторінку Polskibus >>>

За словами перевізника, лінія Р6 відтепер продовжена. Автобуси курсуватимуть двічі на день з Варшави о 6:15 і 18:15, з Радома – о 8:05 i 20:05, з Кельце – о 9:10 і 21:15, з Кракова – о 11:20 та 23:25, а з Катовіце – о 12:40 та 00:45. З Праги автобуси виїжджатимуть о 9:40 і 21:25.

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як PolskiBusLeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія