З Кракова до Брно та Відня за 50 злотих (в обидва боки)

Posted on Posted in PolskiBus, Акції, розпродажі, новини, Дешеві автобуси

З 22 березня жителі міст Гданськ, Торунь, Лодзь, Катовіце і Краків зможуть з комфортом дістатися до столиці Австрії – Відня, а також другого за величиною міста Чехії – Брно.

Найбільшою весняною новиною PolskiBus.com є два щоденні нові рейси до Відня через Брно, в межах внутрішньої лінії Р12. Розклад поміщено в зручній формі. В результаті пасажири мають можливість провести цілий день в Чехії або Австрії, приїхавши вранці і повертаючись ввечері. Рейси з Кракова в Брно і Відень, вирушають о 22:10 і 5:00, повертаються – о 6:05 і 16:35.

Ціни на рейси починаються від 1 злотого (Polskibus знову додав дешевих квитків), ну а ми знайшли стандартну пропозицію для любителів мандрувати через Польщу:

krk-wie

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як LeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія