З Кракова до Брно та Відня за 50 злотих (в обидва боки)

Posted on Posted in PolskiBus, Акції, розпродажі, новини, Дешеві автобуси

З 22 березня жителі міст Гданськ, Торунь, Лодзь, Катовіце і Краків зможуть з комфортом дістатися до столиці Австрії – Відня, а також другого за величиною міста Чехії – Брно.

Найбільшою весняною новиною PolskiBus.com є два щоденні нові рейси до Відня через Брно, в межах внутрішньої лінії Р12. Розклад поміщено в зручній формі. В результаті пасажири мають можливість провести цілий день в Чехії або Австрії, приїхавши вранці і повертаючись ввечері. Рейси з Кракова в Брно і Відень, вирушають о 22:10 і 5:00, повертаються – о 6:05 і 16:35.

Ціни на рейси починаються від 1 злотого (Polskibus знову додав дешевих квитків), ну а ми знайшли стандартну пропозицію для любителів мандрувати через Польщу:

krk-wie

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як LeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія