З Києва до Львова через Мінськ, Вільнюс, Ригу, Стокгольм і Варшаву [акція до 21 червня]

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Ідеї маршрутів

А у нас для вас новий незвичний маршрут! Виїзд з Києва, що дуже зручно для мешканців столиці, ну, а далі країни будуть змінюватися перед вашими очима ледве не щодня!

Маршрут Київ-Мінськ-Вільнюс-Рига-Стокгольм-Варшава-Львів
Тривалість 20 червня – 1 липня (12 днів)
Вартість 97,5 євро*
Перевізник Ecolines, Simple Express, Tallink, Ryanair, Polskibus, рейсові автобуси

Протягом подорожі вас чекають не лише приємні враження від нових міст, але й задоволення від постійної зміни видів транспорту: автобус, круїзний лайнер, літак. Така мандрівка принесе немало досвіду навіть досвідченим любителям економних поїздок! Деталі маршруту:

Дата Маршрут Перевізник Ціна
20-21 червня Київ-Мінськ Ecolines 10 євро (акція до 21.06)
22 червня Мінськ-Вільнюс Ecolines 16 євро
23 червня Вільнюс-Рига Simple Express 13 євро
25 червня Рига-Стокгольм Tallink 31,5 євро
30 червня Стокгольм-Варшава Ryanair 22 євро
1 липня Варшава-Львів Polskibus, рейсові автобуси 5 євро (акція до 21.06)

1. Київ-Мінськ на Мінськ-Вільнюс: до столиці Литви на автобусах Ecolines.

Подаємо скрін-шоти із сайту перевізника:

1

2

Умови придбання акційних квитків на відтинок Київ-Мінськ читайте за посиланням. Акція діє до 21 червня.

2. З Вільнюса до Риги довезе Simple Express.

Бронюємо на сайті компанії:

3

3. В круїз по Балтійському морю.

З Риги до Стокгольма ви будете подорожувати на чудовому круїзному лайнері компанії Tallink. Вартість найдешевшої каюти на потрібну нам дату становить 126 євро, та оскільки каюта чотиримісна, то на людину виходить 31,5 євро. Як знайти попутників? У вас два варіанти: дану подорож можна розділити з трьома друзями або ж знайти охочих розділити каюту на форумах мандрівників чи через соціальні мережі. Ось ціна на 25 червня:

4

Ще одне. Ця ціна включає двосторонній круїз Рига-Стокгольм-Рига, проте наша мандрівка передбачає продовження із Стокгольма. Але ви можете використати лише цей відрізок маршруту і, повернувшись у Ригу, їхати додому у зворотньому напрямку. Чому ми не радимо купувати квиток на судно лише в одному напрямку? Тому що так дорожче.

4. Стокгольм-Варшава: літаком.

Бронюємо в Ryanair:

5

5. Поїздка Варшава-Львів.

За посиланням ми розповідали про те, як можна дістатися із Варшави до Львова за 6 євро. Проте сьогодні, зайшовши на сайт Polskibus, побачили там квитки на потрібну дату усього по 1 злотому:

6

Не знаємо – пощастило нам чи справді так мало людей подорожує в цю дату по даному маршруту, але якщо ви не зможете знайти такі дешеві квитки у Polskibus, то йдіть на сайт Lux Express. Отут ми писали про промо-акцію перевізника, яка триває до 21 червня.

*Вартість маршруту вказана без урахування комісій за придбання, різниці курсів, плати за добирання з аеропортів, перевищення ліміту багажу та інших несподіваних витрат.

Вдалої подорожі!

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія