З Києва чи Львова у Варшаву та Вільнюс автобусом від 300 грн. [18 липня – 31 серпня 2016]

Posted on Posted in Ecolines, Акції, розпродажі, новини, Дешеві автобуси

Автобусний перевізник Ecolines влаштовує літній розпродаж квитків зі Львова та Києва до Вільнюса та Варшави. Ціни на квитки починаються від 200 грн. Акція триває до кінця літа. Їздимо в період з 18 вересня по 30 жовтня 2016 року.

Напрямки:

Відправлення з Києва: Центральна АС, площа Московська, 3
Відправлення зі Львова: Стрийський автовокзал, вул. Стрийська, 109
Прибуття у Варшаву: АС Zachodnia (Dw.PKS Zahodnia), Al. Jerozlimskie, 144

kyiv varshava
Київ-Варшава-Київ
kyiv vilnius
Київ-Вільнюс-Київ

Недолік на сайті Ecolines – поки що відсутні доступні дати після 15 вересня. Очікуємо на оновлення дат для покупки дешевих квитків на автобус.

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як PolskiBusLeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія