З Перемишля запустять потяг до Берліна. Щоб нам легше було подорожувати :)

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Ідеї маршрутів, Поїзди
З Перемишля запустять потяг до Берліна. Щоб нам легше було подорожувати :)

Польська залізнична компанія PKP Intercity планує запустити залізничний маршрут Перемишль – Берлін, повідомляє Rynek kolejowy. Зазначається, що запустити новий маршрут хочуть через активний трафік на східному кордоні та подорожі українців до країн ЄС саме через схід Польщі. У країні хочуть, аби ці подорожі відбувались на поїздах.

Новий маршрут мають запустити впродовж 2018 року. Для цього виділять склад із причіпних вагонів, які курсуватимуть з Перемишля через Вроцлав та Зелену Гуру до Берліна.

«Сполучення з Україною виявилося пострілом в десятку. Потяги з Перемишля до Львова та Києва з кожним роком перевозять все більше пасажирів. За перші п’ять місяців маємо вже стільки пасажирів, скільки за весь минулий рік, коли відзначалося двократне зростання мандрівників», – зазначає голова PKP Intercity Марек Хранюк.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія