З Риги до Рима за 29 євро в березні

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеві авіаквитки

На сайті компанії airBaltic зявився пул дешевих квитків з Риги до Рима на березень цього року. Їх кількість дуже обмежена, тож при потребі поспішайте здійснити бронювання.

Ось скрін із сайту перевізника із таблицею цін на рейси Рига-Рим на весь рік:

3

Також скажемо кілька слів про те, як дістатися з аеропорту Фьюмічіно до центру Рима. Є кілька способів:

  • електричка Leonardo Express прямує до головного вокзалу Вічного міста — станції Termini. Це практично центр Рима. Коштує даний вид транспорту 14 євро і їде 35 хвилин.
  • метро. Спеціальна гілка римського метрополітену FM1 домчить до гілок А и B, де можна буде здійснити пересадки (переходи є на станціях Ostiense, Tuscolana и Tiburtina) та дістатися до центру. Метро коштує 5 євро, їхати 30 хвилин.
  • автобус. Їде до станцій метро Termini и Tiburtina, одне місце коштує 4 євро. Час не зазначаємо, оскільки на автобусі легко потрапити у дорожній корок.
  • таксі. Послуга коштує від 40 євро, проте від корків теж не оберігає.

Вже бували в Римі? Тоді сплануйте собі дешеві вихідні на Мальті — з нашого попереднього матеріалу ви дізнаєтеся як зробити це просто зараз.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія