З Варшави до Таллінна чи Риги й назад: від 1000 гривень на серпень 2015

Posted on Posted in Дешеві авіаквитки, Ідеї маршрутів

Польська авіакомпанія LOT продає дешеві квитки в економ-класі з Варшави до Таллінна та Риги й назад. Що означає економ-клас для звичайного невибагливого мандрівника? Єдиним видимим обмеженням можна назвати лише кількість включеного у вартість квитка багажу: без доплати дозволяється перевозити тільки ручну ношу.

Ось приклади бронювання з сайту перевізника:

2

1

Будьте уважні, адже пул економних квитків не безкінечний, тому користуйтеся можливістю, доки вона є. Також не забудьте про нагоду недорого побувати в Берліні, Парижі, Амстердамі та Брюсселі!

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія