За 105 євро з Києва на Кіпр і додому через Софію та Бухарест!

Posted on Posted in Wizz Air, Дешеві авіалінії, Ідеї маршрутів

Восени завжди хочеться чогось незвичайного, адже літо закінчилось і нам доводиться знову чекати більшу частину року до його приходу. Щоб процес чекання був яскравим та веселим, пропонуємо абсолютно нетривіальний маршрут з Києва. Цього разу ми пропонуємо вирушити в Ларнаку — серце Кіпру та чудовий відправний пункт для любителів піших мандрівок. А восени там ще й дуже дешеве житло та харчування!

Маршрут Київ-Ларнака-Софія-Бухарест-Чернівці
Вартість  105 євро*
Тривалість  30 вересня – 13 жовтня (14 днів)
Перевізник Wizzair, залізниця Болгарії та Румунії, автобуси України

Дешеві квитки від Wizzairце справжня казка для тих, хто подорожує з малим багажем. Купуйте та насолоджуйтеся швидким добиранням. Не забудьте про попередню реєстрацію в інтернеті!

Дата Маршрут Перевізник Ціна
30 вересня Київ-Ларнака Wizzair 52 євро
11 жовтня Ларнака-Софія Wizzair 15 євро
12 жовтня Софія-Бухарест залізниця Болгарі 14 євро
13 жовтня Бухарест-Чернівці Залізниця Румунії, автобуси України 24 євро

1. Перельоти Київ-Ларнака та Ларнака-Софія.

Учасники WIZZ Discount Club від Wizzair платять таку суму, яку ми вказали у даному маршруті. Всі інші купують квитки трохи дорожче. Приклади бронювання:

1

2

Дешеві квитки можна знайти й на інші осінні дати.

2. Софія-Бухарест: мандрівка продовжується на поїзді.

Поїзд Софія-Бухарест ми знайшли на сайті rome2rio.com. Це найдешевший та найкомфортніший спосіб подорожувати між столицями. Ціна не прив’язана до дати, тож можете обирати будь-яку.

3

3. Бухарест-Чернівці: додому на залізниці й автобусі.

Про маршрут Бухарест-Чернівці ми вже розповідали в попередньому матеріалі.

Гарної подорожі!

*Вартість маршруту вказана без урахування комісій за придбання, різниці курсів, плати за добирання з аеропортів, перевищення ліміту багажу та інших несподіваних витрат.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія