За 99 євро на Тезе 2015-2016 до Валенсії [витрати на транспорт]

Posted on Posted in Ідеї маршрутів

Підозрюємо, що серед наших читачів є велика кількість тих, хто хотів би потрапити на Європейську зустріч для молоді від спільноти Тезе. Якщо ви теж цього хочете, тоді мерщій купуйте квитки — вони можуть скоро скінчитися!

Маршрут Чернівці-Сучава-Тімішоара-Валенсія-Тімішоара-Сучава-Чернівці
Тривалість 14 грудня-2 січня (20 днів)
Вартість 99 євро*
Перевізники Автобуси України, залізниця Румунії, Wizzair

В подорож беріть малий багаж, а для пошуку місця ночівлі не соромтеся користуватися сайтом couchsurfing.com та послугами знайомих чи друзів. Ви також можете спробувати поселитися в приймаючій родині і “оплатити їхню гостинність допомогою по дому, доглядом за дітьми або ж іншими подібними справами.

Зустріч Тезе починається наприкінці грудня, а приліт у Валенсію запланований вже 14 грудня. Чому? Саме на цю дату Wizzair пропонує дешевий переліт. У вас буде ще тиждень, щоб подивитися країну, відпочити та насолодитися теплим кліматом Іспанії.

Дата Маршрут Перевізник Вартість
14 грудня Чернівці-Сучава Автобуси України 5 євро
14 грудня Сучава-Тімішоара Залізниця Румунії 19,9 євро
14 грудня Тімішоара-Валенсія Wizzair 19 євро
1 січня Валенсія-Тімішоара Wizzair 30 євро
1 січня Тімішоара-Сучава Залізниця Румунії 19,9 євро
1 січня Сучава-Чернівці Автобуси України 5 євро

1. Чернівці-Сучава.

Квитки купуйте на сайті bus.com.ua або ж у касах автобусного вокзалу міста Чернівці. Ось приклад ціни на квиток до Сучави у автобусі Чернівці-Бухарест:

8

2. Сучава-Тімішоара.

Вартість квитків за даним напрямком однакова на всі дати, тож купувати можна в касі. Щоб підібрати зручний час та купити квитки онлайн, користуйтеся сайтом румунської залізниці infofer.ro. Ціни такі:

7

3. Тімішоара-Валенсія-Тімішоара.

Квитки на рейс лоукостера Wizzair подаємо зі знижкою WDC. Вступити в клуб рекомендуємо всім, хто літає більше одного разу на рік — ваше вкладення окупиться вже при другій купівлі квитка.

5

6

Нові країни, цікаві люди та зустріч Нового року в приємній компанії — ось що ви можете отримати, якщо вирушите в таку подорож. Ми можемо допомогти придбати квитки та розпланувати ваші переїзди.

*Вартість маршруту вказана без урахування комісій за придбання, різниці курсів, плати за добирання з аеропортів, перевищення ліміту багажу та інших несподіваних витрат.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія