За 99 євро на Тезе 2015-2016 до Валенсії [витрати на транспорт]

Posted on Posted in Ідеї маршрутів

Підозрюємо, що серед наших читачів є велика кількість тих, хто хотів би потрапити на Європейську зустріч для молоді від спільноти Тезе. Якщо ви теж цього хочете, тоді мерщій купуйте квитки — вони можуть скоро скінчитися!

Маршрут Чернівці-Сучава-Тімішоара-Валенсія-Тімішоара-Сучава-Чернівці
Тривалість 14 грудня-2 січня (20 днів)
Вартість 99 євро*
Перевізники Автобуси України, залізниця Румунії, Wizzair

В подорож беріть малий багаж, а для пошуку місця ночівлі не соромтеся користуватися сайтом couchsurfing.com та послугами знайомих чи друзів. Ви також можете спробувати поселитися в приймаючій родині і “оплатити їхню гостинність допомогою по дому, доглядом за дітьми або ж іншими подібними справами.

Зустріч Тезе починається наприкінці грудня, а приліт у Валенсію запланований вже 14 грудня. Чому? Саме на цю дату Wizzair пропонує дешевий переліт. У вас буде ще тиждень, щоб подивитися країну, відпочити та насолодитися теплим кліматом Іспанії.

Дата Маршрут Перевізник Вартість
14 грудня Чернівці-Сучава Автобуси України 5 євро
14 грудня Сучава-Тімішоара Залізниця Румунії 19,9 євро
14 грудня Тімішоара-Валенсія Wizzair 19 євро
1 січня Валенсія-Тімішоара Wizzair 30 євро
1 січня Тімішоара-Сучава Залізниця Румунії 19,9 євро
1 січня Сучава-Чернівці Автобуси України 5 євро

1. Чернівці-Сучава.

Квитки купуйте на сайті bus.com.ua або ж у касах автобусного вокзалу міста Чернівці. Ось приклад ціни на квиток до Сучави у автобусі Чернівці-Бухарест:

8

2. Сучава-Тімішоара.

Вартість квитків за даним напрямком однакова на всі дати, тож купувати можна в касі. Щоб підібрати зручний час та купити квитки онлайн, користуйтеся сайтом румунської залізниці infofer.ro. Ціни такі:

7

3. Тімішоара-Валенсія-Тімішоара.

Квитки на рейс лоукостера Wizzair подаємо зі знижкою WDC. Вступити в клуб рекомендуємо всім, хто літає більше одного разу на рік — ваше вкладення окупиться вже при другій купівлі квитка.

5

6

Нові країни, цікаві люди та зустріч Нового року в приємній компанії — ось що ви можете отримати, якщо вирушите в таку подорож. Ми можемо допомогти придбати квитки та розпланувати ваші переїзди.

*Вартість маршруту вказана без урахування комісій за придбання, різниці курсів, плати за добирання з аеропортів, перевищення ліміту багажу та інших несподіваних витрат.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія