В аеропорту “Київ” (Жуляни) запрацювала електронна система зчитування посадкових талонів

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Секрети мандрівника

У міжнародному аеропорту Київ (Жуляни) запрацювала електронна система зчитування посадкових талонів в пунктах контролю на авіаційну безпеку. Як повідомили в аеропорту, 7 листопада пасажири вже могли користуватися даною системою на міжнародних і внутрішніх рейсах.

zhulyany-aeroport-2 zhulyany-aeroport

“Відтепер до проходження контролю на авіаційну безпеку будуть допускатися не тільки пасажири з роздрукованими посадковими талонами, а й ті пасажири, які пройшли реєстрацію на рейс онлайн і можуть пред’явити відповідний документ на екранах своїх гаджетів. Пасажири можуть зареєструватися онлайн на сайтах авіакомпаній, за допомогою мобільного додатку або пройти онлайн-реєстрацію безпосередньо в аеропорту в кіосках самостійної реєстрації “, – повідомили в Жулянах.

Це удосконалення не впливає на діючі вимоги з авіаційної безпеки та порядок проходження контролю.

Нагадаємо, в середині жовтня в аеропорту Київ з’явилися стійки самостійної реєстрації на рейси.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія