Зі Львова до Києва або назад – від 9 євро (авіа)!

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеві авіаквитки

Як ми вже розповідали у наших попередніх матеріалах, шукати та знаходити дешеві квитки – реально. Особливо коли вони самі тобі просяться в руки. Отож, зі Львова до Києва або на зворот – від 9 євро в одну сторону. Як придбати такі квитки та на які дати? Про це ми детально розкажемо вже зараз.

*Передумова – у вас має бути дебетова карта MasterCard, бажано в євро-валюті.

1.  Заходимо на сторінку kayak.es. (Іспанська версія пошукової системи авіаквитків).

2. Вводимо дані (Київ-Львів + дати). На посиланні, що вказано вище, уже задана одна з доступних дат. Ви можете попробувати також ці дати:

  • 18-21.09
  • 16-19.10
  • 27-30.10
  • 11-14.12
  • 6-9.05 і т.ін.

lwo3

3. Шукати можна як в одну, так і у дві сторони:

IEV-LWO

4. Вибираємо “Elegir” та переходимо на сторінку ОТА, що продає нам дешевий квиток (зауважте, це не сайт МАУ. На сайті МАУ ці квитки коштують на третину дорожче.)

5. Вводимо свої дані та відмовляємося від зайвого страхування чи інших “послуг”, ставлячи “No” у потрібних місцях. Звертаємо увагу на ціну, яка має залишатися сталою.

lwo2  lwo1

6. Вводимо дані карти  (важливо – карта має бути MasterCard Debit). Нам вдалося придбати такий квиток, тому підтверджуємо, що знахідка працює. Проте увага – схожі акції не атримуються надовго. Чим швидше ви вирішите придбати квиток, тим краще.

Для порівняння – ціна на сайті МАУ:

lwo4

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія