Зі Львова до Риму за 25 євро (в один бік, аеропорт Чампіно)

Posted on Posted in Ryanair, Дешеві авіалінії, Ідеї маршрутів

Авіакомпанія Ryanair відкрила пул недорогих квитків до Рима на травень цього року. З упевненістю можемо сказати, що в цей час столиця Італії найкраще надається до неспішних прогулянок та спокійного споглядання вічної краси: туристів ще не так багато, сонце не пече і навіть сумнозвісні вуличні злодюжки чекають більш зручного часу. Сміливо вирушайте до Рима та насолоджуйтесь цією чудовою атмосферою.

Знайти дешеві квитки можна в календарі, який Ryanair пропонує на кожен місяць окремо. Ось найдешевша пропозиція на травень:

1

І приклад бронювання:

2

А оскільки політ планується з Варшави, то вам необхідно буде заздалегідь подбати про добирання в Польщу. З нашими порадами це обійдеться в 6 євро. Щоб не розгубитися в аеропорті, обов’язково прочитайте статтю про добирання до міста.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія