Зі Львова планують запустити прямі авіарейси до Іспанії, Португалії та Франції. Пізніше – в Азію та Америку

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Ідеї маршрутів

Директорка Львівського аеропорту Тетяна Романовська розповіла про плани летовища на найближчий рік в інтерв’ю Zahid.net. Додамо від себе, що спостерігаючи розвиток Львівського аеропорту за останні 2 роки, знову підтверджується факт, що 90% успіху будь-якої справи залежить від правильної людини, а не від обставин, команди, погоди і т. ін.

“Всі наші плани базуються на опитуванні, чого хоче пасажир, ми ж здійснюємо мрії …у списку напрямків, які треба мати сьогодні, – це аеропорти Іспанії та Португалії. От у нас уже є Барселона і Мадрид, але попит значно більший, тому нам треба ще вмовляти якогось лоукостера, щоб відкрити, наприклад, Валенсію. Ну і дуже нам потрібен рейс на Лісабон”, – каже Тетяна Романовська.

Окрім цього, директорка зазначила, що ведуться переговори про відкриття рейсів до Франції та Азії.

“Також зі Львова є попит на Амстердам. Ми з ними розмовляли рік тому і вже теж було погодження на цей рейс із компанією KLM. Але в цьому році знову все змінилося, тому що аеропорт Амстердама переповнений рейсами”.

“Після відкриття рейсу до Амстердама можна буде зрозуміти статистику пасажиропотоку до США та Канади та планувати відкриття прямих трансатлантичних рейсів зі Львова, – пояснила директорка. – Зі Львова справді є запит на Нью-Йорк і більшість цих пасажирів літають через Бориспіль. І всім чудово зрозуміло, що це проти географії – їхати чи летіти зі Львова до Києва, щоб звідти полетіти до Ньо-Йорка. Також львів’яни літають до Нью-Йорка через Варшаву”.

Повністю інтерв’ю читайте тут.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія