Зі Львова запустять прямий потяг до Любліна

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Ідеї маршрутів, Поїзди
Lublin

Міністри інфраструктури України та Польщі Володимир Омелян та Анджей Адамчик домовилися про запуск залізничного маршруту Люблін – Львів.

Зазначається, що сторони домовилися створити робочу групу з розробки оптимального рішення для запуску маршруту. Підписати відповідний договір планують восени 2018 року.

«До осені ми маємо визначитися із технічними деталями і вийти на оптимальне для обох країн рішення. Сподіваюсь, восени ми проведемо зустріч міністрів інфраструктури України та Польщі у Львові і підпишемо відповідну угоду про запуск залізничного маршруту Люблін – Львів», – коментує Омелян.

Наразі в сторону Любліна з України курсують 2 рейкобуси: Ковель-Хелм та Здолбунів-Хелм:

Як ми їздили до Любліна за допомогою цього рейкобуса на Новий рік, розповідаємо у статті “Новий рік у Любліні: як доїхати з Києва, ціни та інші пригоди”

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія