Золота осінь у Європі: 6 авіанапрямів з Києва від 11€

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеві авіалінії

Швидко минуло літо, на яке так чекали. Дні стають дедалі коротшими, а вечори вже сповнені свіжим подихом осені. Проте це зовсім не означає, що життя навколо втрачає свої барви. Просто палітра стала змінювати кольори! І ми підібрали шість вагомих доказів, що для любителя подорожей осінь – справжня золота пора відкриттів і незабутніх вражень. Шість авіаквитків з Києва до Європи від 12 євро, де кожен напрямок дасть вам відчути, що осінь у Старому світі – це справді прекрасний час! Тож, зустрічайте – наші пропозиції туристичних напрямків для яскравих осінніх вражень.

№1. На прогулянку річковим трамваєм по одному з найстаріших каналів Європи і світу: з Києва у Бидгощ від 10,5€ / 336 грн.

Бидгощ – місто з багатою історією і туристичними цікавинками, розташоване на півночі Польщі. Роком заснування Бидгоща прийнято вважати 1038. Тож, йому вже без малого тисяча років. Сучасний Бидгощ – восьмий за чисельністю населений пункт у Польщі. Тож, чим можна зайнятися у такому великому і водночас старовинному місті?

Прогулятися одним з найбільших парків у Польщі. Завітати до Річкового порту і на власні очі побачити місце, де зустрічаються річкові системи Західної і Східної Європи, а також – одну з найстаріших рукотворних водних артерій – Бидгощський канал, що функціонує з 1774 року. Зробити на пам’ять декілька світлин красивого Університету Казимира Великого і дізнатися, що заклад названий на честь того самого Казимира, який сімсот років тому подарував місту Магдебурзьке право. Послухати концерт у стінах Музичної академії чи міської Філармонії. Або відвідати Оперний театр. Відкрити для себе цікавинки історичного центру – прокататися на річковому трамваї по місцевій річці Брда, оглянути Млинарський острів, довідатися що таке Бидгощська Венеція і… ще багато цікавого. Врешті, складання маршруту – повністю на ваш смак. А ми підшукали квитки за приємними цінами:

 

№2. Пригадати світлі сторінки спільної історії Великого Князівства: з Києва у Вільнюс від 17,4€ / 557 грн.

Вільнюс – столиця Литви. Місто має багатовікову історію і пам’ятає багато цікавих подій та епох. З ХІІІ століття Вільнюс – резиденція правителів Великого Князівства Литовського. Того самого князівства, до складу якого входила і територія сучасної України, того самого князівства, знать якого перейняла руську мову і ввела відомий миролюбний принцип взаємовідносин між народами – «старину не рушимо, новизну не вводимо». Від Волині до Київщини до сьогодні можна відшукати об’єкти спільної історичної спадини України і Литви: замки, споруди, місця поселень. А що цікавого може побачити турист у столиці колишнього Князівства?

Найперше, відшукати українську присутність, завітавши до колишньої резиденції Київських митрополитів – Церкви Пресвятої Трійці. Архітектурний ансамбль храму та будівель навколо нього є одним з найстаріших об’єктів міста. Український вогник і до сьогодні теплиться в його стінах – храмом опікується Українська Греко-Католицька Церква. Відвідати Гостру Браму (або Ворота Світанку) – єдині з дев’яти оборонних воріт Вільнюса, що збереглися до наших днів, і знайти схований у них скарб – головну християнську святиню Литви і Білорусі – Остробрамську ікону Божої Матері. Піднятися на вежу Гедиміна і відчути атмосферу часів Великого Князівства. Відвідати міську Ратушу, під колонадою якої проходжувалися солдати наполеонівської армії. Побачити захоплюючий готичний костел Святої Анни. Бути враженим красою Вільнюського університету. Пройтися галереями Національного музею Литви. Та надихнутися творчою атмосферою району Заріччя – місця зібрання художників, поетів, скульпторів. Тож, є де розвернутись. А дешеві авіаквитки ми вже підшукали:

№3. Відвідати єдину столицю світу, яка безпосередньо межує з двома державами: з Києва до Братислави від 16€ / 503 грн.

 Прешпорок, Пожонь, Пресбург… Усе це імена перлини Центральної Європи, що сьогодні носить назву – Братислава. Столиця Словацької Республіки, окраса регіону, що розкинулася на обох берегах річки Дунай, у передгір’ї Малих Карпат. Тут кожен знайде собі заняття до вподоби.

Тож, що для початку? Пройтися вулицею Копчанською і не помітити, що через квартал-другий вже йдеш по Пресбугрштрассе в Австрії. Повернутися назад і дізнатися, що Братислава безпосередньо межує ще і з Угорщиною. Довідатися від старших жителів, що давніше до Відня можна було під’їхати трамвайчиком. Прогулятися Дунайською набережною і уявити, як в цьому місці проходив кордон Римської імперії. Відвідати Братиславський замок і Девінську фортецю. Або зробити собі тур по столичним палацам і побачити Президентський палац, Літній палац архієпископів, Прімаціальний палац та Палац Ердеді. Завітати до Собору святого Мартина – місця коронації угорських королів, і дізнатися, що протягом більш ніж двох століть Братислава була столицею Угорщини. Пройтися найбільшим мистецьким центром країни – Словацькою національною галереєю. Довідатися, які секрети приховує Фармацевтичний музей або Музей кораблів. Словом, маршрут за вами, квитки ми підібрали:

№4. Розкрити таємниці Букінгемьского палацу: з Києва до Лондона від 22€ / 693 грн.

Лондон. Столиця, колись великої імперії, в якій у буквальному сенсі ніколи не сідало сонце. Ще сто років тому, це місце називали столицею світу. Здавалося би, про Лондон вже стільки написано і показано, що нічого і додати. Лондонський Тауер, Букінгемський палац, Вестмінстерське абатство… Але. Скільки би про Лондон не було відомо: поїхати і відкрити для себе щось нове – варто. Адже місто, засноване римлянами, що стало центром світової імперії, осердям революційних політичних, промислових та релігійних змін на континенті однозначно вартує уваги.

№5. До культурної столиці Європи у північному Королівстві: з Києва до Стокгольма від 18,4€ / 589 грн.

Стокгольм – столиця Королівства Швеція, найбільше місто країни, її політичний, економічний та культурний центр. Більше того, це серце країни незвичайної. Адже північна Європа, Скандинавія – це якийсь цілком особливий світ. Зі своєю багатовіковою історією, традиціями, кліматом і краєвидами.

Центр колись могутньої Шведської імперії, місце, в якому сьогодні поєднується королівська влада і парламентаризм, вікові традиції та інноваційний стиль життя. Чим зайнятися у Стокгольмі для початку? Проїхатися хоч пару зупинок у метрополітені, сумарна протяжність якого складає більше ста кілометрів. Відвідати Шведську королівську академію наук, в якій щороку відбувається Церемонія вручення Нобелівської премії. Пройтися коридорами Стокгольмського університету. Побачити на власні очі Шведську королівську оперу, що діє від 1782 року, та Королівський драматичний театр, заснований у 1788. Недаремно, наприкінці ХХ століття, місто було титуловане Культурною столицею Європи. Тож, для тих, хто відчує всередині поклик вирушити і побачити на власні очі красу королівської столиці, ми приготували підбір бюджетних авіаквитків:

№6. Три міста в одній столиці: з Києва до Будапешта від 38€ / 1217 грн.

Саме так, три міста (а не два, як прийнято казати) складають собою сучасний Будапешт. Буда, Пешт та Обуда – три міста на узбережжі Дунаю, вперше об’єднані в ціле у ході подій Європейської весни народів 1848-49 років. Остаточно ж, Будапешт став єдиним містом 17 листопада 1873.

Короткий перелік найбільш вагомих туристичних точок Будапешту може виглядати так: Проїхатися кілька станцій у першому у континентальній Європі метрополітені. Відвідати Будапештську оперу і  Музей образотворчих мистецтв. Завітати до Королівського палацу, де сьогодні діють одразу декілька музеїв. Оглянути монумент Тисячоліття Угорщини на площі Героїв і дізнатися про те, що угорці – це останній в історії кочовий народ, який прийшов до Європи зі Сходу і зміг тут осісти. Або поглянути на лагідну декомунізацію у Парку Мементо, де акуратно зібрані усі пам’ятники часів комуністичної Угорщини. Словом, вибір маршруту за вами. Ми підшукали дешеві авіаквитки:

Квитки ми шукали на скайсканері >>>


Більше про акції авіакомпаній:

Подорожуйте за бонуси, а не за гроші!

- Готелі з великими знижками радимо шукати на сайті hotelscombined

- Якщо ви хотіли б забронювати комфортну квартиру, використовуйте сервіс airbnb та зупиняйтеся в місцевих мешканців (доступні умови: квартира повністю чи окрема кімната). При реєстрації на airbnb ви отримуєте знижку 54€ на перше бронювання.

- Щоб пересуватися містом зручно, отримайте 60 грн. на свою першу поїздку на таксі Bolt

- Не хочете турбуватися про побут у самостійній поїздці? Придбайте пакетний тур онлайн за допомогою сервісу misto.travel: порівняння цін та умов відпочинку + доступна ціна з кешбеком!

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія