Зручна подорож літаками та поромом за 49 євро

Posted on Posted in Ідеї маршрутів

Якщо ви любитель бюджетних мандрівок, то про компанії Wizzair та Ryanair вже напевно чули. Сьогодні ми пропонуємо вам звернути увагу на Tallink – перевізника, котрий пропонує недорогі мандрівки по Балтійському морю на поромі.

Маршрут Київ-Вільнюс-Стокгольм-Рига-Стокгольм-Варшава-Львів
Тривалість 8-20 листопада (13 днів)
Вартість 49 євро*
Перевізник Wizzair, Tallink, Ryanair, Автобуси України, Польщі, Polskibus

Запланувавши такий маршрут, ви матимете нагоду побачити 4 європейські столиці (Київ та Львів не рахуємо, хоча це теж не менш цікаві столиці і міста) та практично повністю уникнути автобусів. В “програмі” 3 перельоти, круїз Стокгольм-Рига-Стокгольм та подорож із Варшави до Львова, яка і буде технічно найскладнішим відтинком маршруту через кількість пересадок.

Дата Маршрут Перевізник Ціна
8 листопада Київ-Вільнюс Wizzair 10 євро
10 листопада Вільнюс-Стокгольм Wizzair 10 євро
15 листопада Стокгольм-Рига Tallink 8,5 євро
16 листопада Рига-Стокгольм Tallink 8,5 євро
18 листопада Стокгольм-Варшава Ryanair 6 євро
20 листопада Варшава-Львів Автобуси України, Польщі, Polskibus 6 євро

1. Київ-Вільнюс: акційна вартість та звичайна ціна.

У цій мандрівці ціна на переліт Київ-Вільнюс вказана по акції. Проте, ми вже писали раніше, що квитки на цей відновлений маршрут і по звичайній ціні коштують не набагато дорожче.

iev-vno

2. Вільнюс-Стокгольм.

Стокгольм.
Стокгольм.

Ще один переліт з Wizzair:

1-1

3. Стокгольм-Рига-Стокгольм: круїз на дві ночі та день у Ризі.

Рига.
Рига.

Це ідеальний спосіб насолодитися подорожжю по морю та побачити стареньку Ригу. Насправді одного дня цілком достатньо, щоб оглянути центр із Домським собором та музей історії Риги та мореплавства. Що до цін на квитки за круїз, то 68 євро коштує каюта на чотирьох. Якщо ви подорожуєте на одинці, попутників можна знайти в інтернеті. А взагалі в таку осінню подорож радимо вирушати з приємною компанією друзів.

2-2

4. Стокгольм-Варшава.

Варшава.
Варшава.

Приклад бронювання на сайті Ryanair:

3-3

5. Варшава-Львів: додому за 6 євро.

Маршрут описаний тут.

*Вартість маршруту вказана без урахування комісій за придбання, різниці курсів, плати за добирання з аеропортів, перевищення ліміту багажу та інших несподіваних витрат.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія