6 німецьких готелів зі знижкою до 40% – на великодні свята

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеве житло в Європі

Чи є у вас плани на Великодні свята? Якщо ні – чому б не поїхати до Німеччини? Порівняльний ресурс trivago.de відібрав найкращі пропозиції готелі на Великдень у великих містах Німеччини.

  • MGallery Savigny Frankfurt City Hotel ****, що розташований трохи західніше від центру Франкфурта, пропонує 3 дні та 2 ночі у двомісному номері за 44€ з людини. Перехід до пропозиції за посиланням http://goo.gl/7xUsJy.
  • Mercure Hotel Düsseldorf City Nord **** знаходиться за 3 км від центру та пропонує двомісні номери за 49€ з людини на два дні. Перехід до пропозиції за посиланням http://goo.gl/QUEMFw
Дюссельдорф
Дюссельдорф
  • Hotel Wöhrdersee Mercure Nürnberg City **** в самому центрі Нюрнберга має двомісні номери за 56€ з людини на 2 ночі. Перехід до пропозиції за посиланням http://goo.gl/ZKB3QF.
Нюрнберг
Нюрнберг
  • NH Dresden Neustadt **** у новій частині Дрездена пропонує двомісні номери на Великдень за 60€ з людини на дві доби. Перехід до пропозиції http://goo.gl/anxNSz.
Дрезден
Дрезден
  • Mercure Hotel Köln Belfort **** у Кьольні знаходиться всього за 1 км від центру міста і пропонує двомісні номери на дві доби за 60€ з людини. Перехід до пропозиції за посиланням http://goo.gl/EPcL3i.
Кельн
Кельн

 

  • NH Hotel Frankfurter Allee **** у німецькій столиці Берлін пропонує двомісні номери за 66€ з людини на великодні вихідні. Перехід до пропозиції за посиланням http://goo.gl/hu8rNY.
Берлін
Берлін

(**** – чотиризірковий готель)

1001idea.info

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія