Економ-тарифи Ryanair на 2015 рік

Posted on Posted in Ryanair, Дешеві авіалінії, Ідеї маршрутів

Погодьтеся, на сьогодні справжнім світовим лоукостером можна назвати хіба компанію Ryanair: і кількість рейсів велика, і літаки зручні, і ціни низькі. Саме тому ми частенько згадуємо про цього перевізника у наших новинах. Найближчі аеропорти, з який літає Ryanair, знаходяться в сусідній Польщі, але дорога туди вже давно стала звичним маршрутом для любителів літати економно.

Отож, наразі пропонуються такі ціни на польоти в один бік:

3

4

Норвегія, Швеція, Бельгія, Франція — здається, тут справді можна щось вибрати! Користуймося та чекаймо доки Ryanair почне літати і з України 🙂 Ну, а зараз можна за 6 євро добиратися зі Львова до Варшави і сідати на будь-який потрібний рейс!

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія