Готелі в Польщі: від 6€ за особу в двомісному номері (в листопаді-грудні) та від 4,5€ (з січня 2018)

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеве житло в Європі

Мережа готелів ibis budget влаштовує розпродаж акційних номерів. Акція діє на території Польщі та включає бюджетні номери в готелях у Варшаві, Кракові, Вроцлаві, Катовіце, Щеціні та Торуні від листопада 2017 до кінця 2018 року.

Найнижчі ціни – по 8 євро/39 злотих – знайдемо від січня 2018 року, проте вже в листопаді є ціни по 12 євро за двох у всіх згаданих готелях мережі ibis budget. Акційна ціна не враховує сніданки, їх можна докупити на місці за 21 злотий.

Ось кілька прикладів. Найзручніше бронювати номери через систему hotelscombined, яка порівнює ціни в різних пошукових системах готелів та спрямовує вас туди, де найдешевше.

Ціна в листопаді >>>переглянути готель детальніше

ibis-katowice2


Ціна в березні >>>переглянути готель детальніше

ibis-katowice


Ціна в березні >>>переглянути готель Stare Miasto детальніше

Ціна в березні >>>переглянути готель у Bronowice детальніше

ibis-krakow

Ціна в березні >>>переглянути готель Wroclaw Poludnie детальніше

Ціна в березні >>>переглянути готель Wroclaw Stadion детальніше

ibis-wroclaw

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія