Тур (авіаквитки+готель 5*) з Києва в Єгипет за 9,5$ компанія Anex Tour анулювала

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеві тури

Сьогодні зранку туроператор Anex Tour припустився помилки, в результаті якої в базу турів misto.travel потрапила дуже дешева пропозиція відпочинку в Єгипті з вильотом з Києва. Частина туристів, які слідкують за помилковими тарифами (error fare), придбали тур.

upnze1

Тим не менше, компанія швидко виправила цю помилку і пообіцяла повернути кошти протягом доби.

egypt

Це не перший випадок з авіакомпаніями чи туроператорами, які допускають помилки в розрахунках. Дуже часто такі випадки стаються з агрегатором авіаквитків e-dreams чи orbitz. Проте ці компанії іноді вирішують конфлікт на користь клієнта, щоб не втрачати авторитет ресурсу.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія