Київ – Брюссель, Париж та Антверпен у травні за 1500 грн.!

Posted on Posted in Ecolines, Акції, розпродажі, новини, Дешеві автобуси

До 31 травня 2016 триває акція від Ecolines: з Києва до Брюсселя, Парижа чи Антверпена поїдемо за 1500 грн. Акційні квитки можна придбати як в одному напрямку, так і в обидва. Неможливо відмовитися від поїздки, також неможлива зміна дати поїздки. Кількість місць на кожен рейс обмежена -3!

iev-paris

Поїздка здійснюється з 2-годинною пересадкою в Варшаві. Весь переїзд триває біля 35 годин.

З собою в автобус можна взяти великий багаж.

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як PolskiBusLeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія