PolskiBus: нова лінія до Будапешта з квитками від 1 злотого

Posted on Posted in PolskiBus, Акції, розпродажі, новини, Дешеві автобуси

Polskibus в’їжджає до Будапешта! Відтепер автобус курсуватиме з Варшави через Краків і до столиці Угорщини двічі на день. 

Забронювати квитки на автобус >>POLSKIBUS.COM

Кажуть, на початок на цей рейс виділили 1000 квитків по 1 злотому, яких ми вже не застали 🙁 Проте ця новина все одно не менш приємна, адже розширення кордонів лоукостера серед автобусів означає нашу з вами можливість подорожувати Європою ще дешевше.

Усі автобуси оснащені комфортними розсувними шкіряними сидіннями, безкоштовним доступом до Wi-Fi, кондиціонером, електричними розетками, туалетами та приміщенням для людей з обмеженими можливостями.

polbus1

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія