Розпродаж від airbaltic: за 59 євро з Києва до Стокгольма

Posted on Posted in Дешеві авіаквитки, Ідеї маршрутів

Балтійський авіаперевізник airbaltic влаштував черговий весняний розпродаж. Цієї весни можна буде дістатися з Києва до Стокгольма за 59 євро. За посиланням розміщено ще кілька вигідних пропозицій. 

Кількість акційних напрямків прямує до 20, проте не всі вони є дешевими:

1

Бронювання з Києва до Стокгольма за 59 євро:

2

Нагадуємо, що купуючи квитки в airbaltic, варто кооперуватися з попутниками, оскільки за кожну купівлю (незалежно від кількості квитків та способу оплати) з вас візьмуть “непогану” комісію.

Нагадуємо, що вчора ми публікували інформацію про способи добирання до Будапешта з Києва чи Львова. Користуйтесь на здоров’я та очікуйте продовження на братиславську тему 🙂

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія