Из Киева в Барселону: распродажа от Vueling

Posted on Posted in Vueling, Дешёвые авиалинии, Идеи маршрутов

Прямой рейс из Киева в Барселону предлагает испанская авиакомпания Vueling. Конечно, их распродажи не совсем по карману бюджетным путешественникам, но все же даем информацию о дешевых билетах — вдруг кому-то пригодится!

Итак, в августе этого года перелет из Киева в Барселону (Испания) без багажа обойдется в 89,99 евро, а обратная путешествие по тому же маршруту на 10 евро дешевле

1

Купить билеты можно с 8 по 15 апреля на рейсы с 20 апреля по 22 октября 2015. А если ищете дешевые пути подбора в Испанию, то недавно мы писали и о них.

Хорошей субботы!

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія