У Львові запускають Taxify (Bolt). Знижка на поїздки протягом першого тижня – 50%

Posted on Posted in Автомобілі, Акції, розпродажі, новини, Ідеї маршрутів

Сервіс таксі Taxify (а тепер Bolt) з 14 березня став доступним у Львові. Запустити додаток у місті вирішили перед початком туристичного сезону, пише The Village.

Подача авто у Львові коштуватиме 21 гривню, за один кілометр поїздки нараховується ще 5 гривень. За машину категорії Comfort – 28 та 5,3 грн відповідно. На честь запуску сервісу протягом першого тижня у місті також діятимуть знижки до 50%.

Отримати першу поїздку зі знижкою 60 грн. можна застосувавши промокод UXRTM4 у додатку. Або ось так: https://invite.bolt.eu/UXRTM4 

Львів став третім містом, де запустили сервіс: зараз він вже працює у Києві та Харкові. Завантажити додаток можна на Android та iOS.

Нещодавно компанія змінила назву із Taxify на Bolt. Рішення ухвалили тому, що додаток перестав бути лише платформою для виклику таксі й нова назва більше відображає концепцію бренду.

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як LeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія