У Львові запускають Taxify (Bolt). Знижка на поїздки протягом першого тижня – 50%

Posted on Posted in Автомобілі, Акції, розпродажі, новини, Ідеї маршрутів

Сервіс таксі Taxify (а тепер Bolt) з 14 березня став доступним у Львові. Запустити додаток у місті вирішили перед початком туристичного сезону, пише The Village.

Подача авто у Львові коштуватиме 21 гривню, за один кілометр поїздки нараховується ще 5 гривень. За машину категорії Comfort – 28 та 5,3 грн відповідно. На честь запуску сервісу протягом першого тижня у місті також діятимуть знижки до 50%.

Отримати першу поїздку зі знижкою 60 грн. можна застосувавши промокод UXRTM4 у додатку. Або ось так: https://invite.bolt.eu/UXRTM4 

Львів став третім містом, де запустили сервіс: зараз він вже працює у Києві та Харкові. Завантажити додаток можна на Android та iOS.

Нещодавно компанія змінила назву із Taxify на Bolt. Рішення ухвалили тому, що додаток перестав бути лише платформою для виклику таксі й нова назва більше відображає концепцію бренду.

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як LeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія