Як дістатися зі Львова до Праги за 15 євро?

Posted on Posted in Ідеї маршрутів
praga

Усі ми користуємося стандартними пропозиціями від автобусних перевізників або аерокомпаній. Наприклад, минулого року з Києва до Праги і назад можна було злітати за 2000 грн. чеськими авіалініями.

! Як вирушити до Праги за цю ж суму у березні – у наступних публікаціях.  Самі авіалінії – одні з найкомфортніших як за ціною, так і за рівнем обслуговування персоналу. Але ми не про це.

Іноді просто необхідно зекономити на поїздці пару сотень гривень: це може бути викликано як спортивним інтересом, так і потребою зберегти гроші для чогось необхідного вдома.

Отже, сьогодні мова піде про те, як добратися зі Львова до Праги за 15 євро.

Пункти нашого маршруту:

1. Львів – Шегині.

Маршрутка Львів-Шегині ходить з центрального вокзалу м. Львів з 6:00 до 19:30, вартість – 33 грн. Тривалість поїздки – 1,5 години. Автобус під’їжджає за 150 метрів до кордону, звідки потрібно пройти вперед (буквально за всіма людьми – іншої дороги немає).

Ще варіанти: Як успішно перейти піший кордон Шегині-Медика.

2. Шегині (укр.) -Медика (пол.)

Тривалість переходу кордону: від 15 хв. до двох годин.

Перевага: безкоштовність, швидкість.

Недолік: ви можете застати натовп перекупників, які розпихають сигарети по сумках, а алкоголь по кишенях в надії перевезти оні продукти і щось заробити. Тоді доведеться почекати, і то не в дуже приємній компанії. Тому важливо знати час, коли можна швидко перетнути кордон.

! Мудрі люди розповідають, що в час українських та польських свят черги на кордоні не такі довгі. Теоретично, перекупники їдуть в Польщу зранку, повертаються ввечері, закупившись у “Бедронці”. Звідси робимо висновки, коли приходити нам. У неділю людей також менше.

3. Медика-Перемишль.

Відразу як ви перейдете кордон, збоку побачите магазин “Бедронка”, що означає сонечко (божа корівка), де українці закуповуються дешевим товаром і перепродують його у нас.

Від цього магазину їде маршрутка до Перемишля (зупинка – головний вокзал). Вартість – 2,5 злотих.

4. Перемишль-Жешув.

На головному вокзалі або через інтернет можна купити квиток за 10,5 злотих. Тривалість подорожі – 1 год. 40 хв.

5.1. Жешув-Вроцлав (1-12 злотих (бронь за 2 місяці), 10-15 злотих (бронь за 1 місяць), тривалість – 6 год. 15 хв.)

5.1.1. Як варіант, можна переночувати у Вроцлаві, ознайомившись з красою міста та околиць.

Пропонований нічліг – Цинамон-хостел за 124 грн. у номері гуртожиткового типу + сніданок. Здається, непогано. Хостел знаходитьсяу Старому місті, що є неабиякою перевагою.Або пошукаймо щось на власний смак.

! Щоб переглянути пропозиції окремого готелю, варто зайти безпосередньо на його сайт – там бувають якісь приємні акції, які не висвітлює букінг.ком чи інші сайти-агрегатори готелів і хостелів.

5.1.2. Вроцлав-Прага.

О 8.30 та о 16.15 з автобусного вокзалу, що знаходиться при головному вокзалі Вроцлава відправляється автобус Polskibus, який довезе вас до Праги за 3,95 євро, якщо бронювати заздалегідь (за 2 місяці). В інших випадках ціна буде коливатися від 12 до 14 євро (Ecolines, Polskibus, Infobus – бронь за 1 місяць і менше).

Перевірити місця можна тут: https://www.busliniensuche.de.

Знайти дешеву ночівлю у Празі можна тут >>

Тривалість переїзду: 4 год. 50 хв. Автобус прибуває на автобусну станцію Флоранс, звідки метро можна добратися за 10 хв. до центру міста (Староместська площа, наприклад).

Ось ви і в Празі! 

praha

Підсумок часу: 11 годин (Львів-Вроцлав) + прогулянка та ночівля у Вроцлаві + 4 год. 50 хв (Вроцлав-Прага) = 16 годин у дорозі + ночівля

Підсумок коштів: 23 грн. (Львів-Шегині) + 2,5 злотих (Шегині-Перемишль) + 10,5 злотих (Перемишль-Жешув) + 1 злотий (Жешув-Вроцлав) + 3,5 євро (Вроцлав-Прага) + ночівля та сніданок (124 грн. або майже 7 євро) = ви не повірите, але лише 15,4 євро (якщо ви дуже передбачливі і бронюєте квитки за 2 місяці) або приблизно 33 євро (якщо ви робите бронь за місяць і менше).

З розрахунку: 1 євро=17 грн.

Дорога назад пролягє рівно навпаки: бронь та сама, от тільки можна вибрати інший шлях повороту додому. Наприклад, Прага-Краків-Жешув-Перемишль-Шегині-Львів з ночівлею та прогулянкою в Кракові.

5.2. Жешув-Краків (1-5 злотих (від сьогодні на кінець грудня), 5-10 злотих (на листопад) , тривалість – до 3 годин).

5.2.1. Ночівля у Кракові.

Вартість: 90-100 грн.у різних хостелах в центрі міста Кракова.

krakow

5.2.2. Краків-Прага.

Відправлення від автобусного вокзалу (недалеко від головного залізничного). Вартість – 33 євро (бронь незалежно від періоду, Infobus), тривалість – 6 год. 30 хв. Прибуття на автобусну станцію Флоранс.

Підсумок часу: 7 годин (Львів-Краків) + прогулянка та ночівля у Кракові + 6 год. 30 хв. (Краків-Прага) = 13 годин 30 хв. у дорозі + ночівля

Підсумок вартості: 23 грн. (Львів-Шегині) + 2,5 злотих (Шегині-Перемишль) + 10,5 злотих (Перемишль-Жешув) + 1 злотий (Жешув-Краків) + 90 грн. (ночівля у Кракові) + 33 євро (Краків-Прага) =43 євро (якщо ви дуже передбачливі і бронюєте квитки за 2 місяці) або біля 50 євро (якщо ви робите бронь за місяць і менше).

→ У наступних публікаціях – маршрути до Німеччини зі Львова дешево та комфортно.

1001idea.info

Слідкуйте за нами у Facebook та Telegram (отримуйте миттєві повідомлення відразу після публікації новини)!

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

  • Igor Kolesnikov

    А я на автобусе из Киева в Прагу. Билеты бронирую на Svitgo https://svitgo.com.ua/destinations/kiev-prague/ru Тоже недорого получается. В Праге много интересных мест и достопримечательностей, которые стоит посетить. Главное чтобы на все время хватило)

    • Alexander Baranov

      спасибо за идею. 1300 грн это $50 из Киева безе пересадок. Если ехать на поезде в польшу и там на перекладных столько же выйдет)