Як дістатися зі Львова до Праги за 15 євро?

Posted on Posted in Ідеї маршрутів

Усі ми користуємося стандартними пропозиціями від автобусних перевізників або аерокомпаній. Наприклад, минулого року з Києва до Праги і назад можна було злітати за 2000 грн. чеськими авіалініями.

! Як вирушити до Праги за цю ж суму у березні – у наступних публікаціях.  Самі авіалінії – одні з найкомфортніших як за ціною, так і за рівнем обслуговування персоналу. Але ми не про це.

Іноді просто необхідно зекономити на поїздці пару сотень гривень: це може бути викликано як спортивним інтересом, так і потребою зберегти гроші для чогось необхідного вдома.

Отже, сьогодні мова піде про те, як добратися зі Львова до Праги за 15 євро.

Пункти нашого маршруту:

1. Львів – Шегині.

Маршрутка Львів-Шегині ходить з центрального вокзалу м. Львів з 6:00 до 19:30, вартість – 33 грн. Тривалість поїздки – 1,5 години. Автобус під’їжджає за 150 метрів до кордону, звідки потрібно пройти вперед (буквально за всіма людьми – іншої дороги немає).

Ще варіанти: Як успішно перейти піший кордон Шегині-Медика.

2. Шегині (укр.) -Медика (пол.)

Тривалість переходу кордону: від 15 хв. до двох годин.

Перевага: безкоштовність, швидкість.

Недолік: ви можете застати натовп перекупників, які розпихають сигарети по сумках, а алкоголь по кишенях в надії перевезти оні продукти і щось заробити. Тоді доведеться почекати, і то не в дуже приємній компанії. Тому важливо знати час, коли можна швидко перетнути кордон.

! Мудрі люди розповідають, що в час українських та польських свят черги на кордоні не такі довгі. Теоретично, перекупники їдуть в Польщу зранку, повертаються ввечері, закупившись у “Бедронці”. Звідси робимо висновки, коли приходити нам. У неділю людей також менше.

3. Медика-Перемишль.

Відразу як ви перейдете кордон, збоку побачите магазин “Бедронка”, що означає сонечко (божа корівка), де українці закуповуються дешевим товаром і перепродують його у нас.

Від цього магазину їде маршрутка до Перемишля (зупинка – головний вокзал). Вартість – 2,5 злотих.

4. Перемишль-Жешув.

На головному вокзалі або через інтернет можна купити квиток за 10,5 злотих. Тривалість подорожі – 1 год. 40 хв.

5.1. Жешув-Вроцлав (1-12 злотих (бронь за 2 місяці), 10-15 злотих (бронь за 1 місяць), тривалість – 6 год. 15 хв.)

5.1.1. Як варіант, можна переночувати у Вроцлаві, ознайомившись з красою міста та околиць.

Пропонований нічліг – Цинамон-хостел за 124 грн. у номері гуртожиткового типу + сніданок. Здається, непогано. Хостел знаходитьсяу Старому місті, що є неабиякою перевагою.Або пошукаймо щось на власний смак.

! Щоб переглянути пропозиції окремого готелю, варто зайти безпосередньо на його сайт – там бувають якісь приємні акції, які не висвітлює букінг.ком чи інші сайти-агрегатори готелів і хостелів.

5.1.2. Вроцлав-Прага.

О 8.30 та о 16.15 з автобусного вокзалу, що знаходиться при головному вокзалі Вроцлава відправляється автобус Polskibus, який довезе вас до Праги за 3,95 євро, якщо бронювати заздалегідь (за 2 місяці). В інших випадках ціна буде коливатися від 12 до 14 євро (Ecolines, Polskibus, Infobus – бронь за 1 місяць і менше).

Перевірити місця можна тут: https://www.busliniensuche.de.

Знайти дешеву ночівлю у Празі можна тут >>

Тривалість переїзду: 4 год. 50 хв. Автобус прибуває на автобусну станцію Флоранс, звідки метро можна добратися за 10 хв. до центру міста (Староместська площа, наприклад).

Ось ви і в Празі! 

praha

Підсумок часу: 11 годин (Львів-Вроцлав) + прогулянка та ночівля у Вроцлаві + 4 год. 50 хв (Вроцлав-Прага) = 16 годин у дорозі + ночівля

Підсумок коштів: 23 грн. (Львів-Шегині) + 2,5 злотих (Шегині-Перемишль) + 10,5 злотих (Перемишль-Жешув) + 1 злотий (Жешув-Вроцлав) + 3,5 євро (Вроцлав-Прага) + ночівля та сніданок (124 грн. або майже 7 євро) = ви не повірите, але лише 15,4 євро (якщо ви дуже передбачливі і бронюєте квитки за 2 місяці) або приблизно 33 євро (якщо ви робите бронь за місяць і менше).

З розрахунку: 1 євро=17 грн.

Дорога назад пролягє рівно навпаки: бронь та сама, от тільки можна вибрати інший шлях повороту додому. Наприклад, Прага-Краків-Жешув-Перемишль-Шегині-Львів з ночівлею та прогулянкою в Кракові.

5.2. Жешув-Краків (1-5 злотих (від сьогодні на кінець грудня), 5-10 злотих (на листопад) , тривалість – до 3 годин).

5.2.1. Ночівля у Кракові.

Вартість: 90-100 грн.у різних хостелах в центрі міста Кракова.

krakow

5.2.2. Краків-Прага.

Відправлення від автобусного вокзалу (недалеко від головного залізничного). Вартість – 33 євро (бронь незалежно від періоду, Infobus), тривалість – 6 год. 30 хв. Прибуття на автобусну станцію Флоранс.

Підсумок часу: 7 годин (Львів-Краків) + прогулянка та ночівля у Кракові + 6 год. 30 хв. (Краків-Прага) = 13 годин 30 хв. у дорозі + ночівля

Підсумок вартості: 23 грн. (Львів-Шегині) + 2,5 злотих (Шегині-Перемишль) + 10,5 злотих (Перемишль-Жешув) + 1 злотий (Жешув-Краків) + 90 грн. (ночівля у Кракові) + 33 євро (Краків-Прага) =43 євро (якщо ви дуже передбачливі і бронюєте квитки за 2 місяці) або біля 50 євро (якщо ви робите бронь за місяць і менше).

→ У наступних публікаціях – маршрути до Німеччини зі Львова дешево та комфортно.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія