Зі Львова до Осло і назад за 40 євро!

Posted on Posted in Ідеї маршрутів

❤Норвезька столиця поєднує у собі всі улюблені риси мандрівників: це і чарівна природа, і дивовижна архітектура, і цікаві люди, і розмаїття музейних експозицій та культурних подій. Зі Львова дістатися в Осло можна через Польщу, що ми і пропонуємо вам зробити восени.

Маршрут Львів-Жешув-Вроцлав-Щецин-Осло-Щецин-Вроцлав-Жешув-Львів
Вартість 40 євро*
Тривалість 8-17 жовтня (10 днів)
Перевізник Автобуси України, Polskibus, Ryanair

Даний маршрут включає авіапереліт, тому не беріть багато речей. Кількість пересадок не дасть засумувати у дорозі, а зручності Polskibus зроблять вашу подорож максимально комфортною. Ми не подаємо таблицю з конкретними датами, оскільки квитки за вказаною ціною (або трохи дешевше на пізніші дати на автобус) можна придбати на будь-який осінній місяць.

1. Перетин кордону та добирання до літака: Львів-Щецин.

Доїхати до Жешува можна так, як ми описати в першому кроці мандрівки до Мазурських озер. Далі переїзди на Polskibus:

2

2. Переліт в Осло і назад.

1Після довгого автобусного шляху півторагодинний переліт з Ryanair здасться вам казкою. Насолоджуйтесь красою Норвегії вже з літака! Приклад бронювання на жовтень зліва.

OSL❤VE – таке нове слово з’явилось останнім часом у замітках мандрівників, які побували в Осло. Сподіваємось, ви теж полюбите це північне місто. 

*Вартість маршруту вказана без урахування комісій за придбання, різниці курсів, плати за добирання з аеропортів, перевищення ліміту багажу та інших несподіваних витрат.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія