Зі Львова до Осло і назад за 40 євро!

Posted on Posted in Ідеї маршрутів

❤Норвезька столиця поєднує у собі всі улюблені риси мандрівників: це і чарівна природа, і дивовижна архітектура, і цікаві люди, і розмаїття музейних експозицій та культурних подій. Зі Львова дістатися в Осло можна через Польщу, що ми і пропонуємо вам зробити восени.

Маршрут Львів-Жешув-Вроцлав-Щецин-Осло-Щецин-Вроцлав-Жешув-Львів
Вартість 40 євро*
Тривалість 8-17 жовтня (10 днів)
Перевізник Автобуси України, Polskibus, Ryanair

Даний маршрут включає авіапереліт, тому не беріть багато речей. Кількість пересадок не дасть засумувати у дорозі, а зручності Polskibus зроблять вашу подорож максимально комфортною. Ми не подаємо таблицю з конкретними датами, оскільки квитки за вказаною ціною (або трохи дешевше на пізніші дати на автобус) можна придбати на будь-який осінній місяць.

1. Перетин кордону та добирання до літака: Львів-Щецин.

Доїхати до Жешува можна так, як ми описати в першому кроці мандрівки до Мазурських озер. Далі переїзди на Polskibus:

2

2. Переліт в Осло і назад.

1Після довгого автобусного шляху півторагодинний переліт з Ryanair здасться вам казкою. Насолоджуйтесь красою Норвегії вже з літака! Приклад бронювання на жовтень зліва.

OSL❤VE – таке нове слово з’явилось останнім часом у замітках мандрівників, які побували в Осло. Сподіваємось, ви теж полюбите це північне місто. 

*Вартість маршруту вказана без урахування комісій за придбання, різниці курсів, плати за добирання з аеропортів, перевищення ліміту багажу та інших несподіваних витрат.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія