Зі Львова до Вільнюса – за 6€ автобусом [20 березня-15 квітня]

Posted on Posted in Ecolines, Акції, розпродажі, новини, Дешеві автобуси

Ecolines оголосив про нову акцію. До 9 березня маємо можливість придбати квитки на автобус зі знижкою. Напрямки Київ/Львів-Вільнюс та Вільнюс-Львів/Київ Ecolines розпродує за ціною 6 євро в кожному напрямку.

При бронюванні слід обирати валюту “євро”, а не гривні.

kyiv-vno

Перейти на сайт Ecolines >>>

Кількість квитків на кожному рейсі – обмежена. Забронювати квитки на автобус можна до 9 березня на період з 20 березня до 15 квітня.

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як PolskiBusLeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія