Booking.com заблокували в Туреччині: чи варто переживати за своє бронювання?

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Секрети мандрівника

Недавно всі новинні сайти повідомили про те, що сервіс онлайн-бронювання помешкань booking.com було заблоковано в Туреччині. Причиною було назване порушення місцевих законів про конкуренцію. Чи слід переживати за статус свого бронювання в Туреччині, якщо ви плануєте відпочивати на курорті, наприклад, під час травневих свят?

1. Коли Booking.com відновить роботу в Туреччині?

Асоціація туристичних агентств Туреччини подала в суд на booking.com ще у 2015 році. На час розслідування сайт заблокували на території Туреччини, а після його успішного закінчення сайт відновить роботу.

2. Чи українці можуть бронювати готелі в Туреччині через booking.com?

Так, доступ до сайту заблокований лише для турецьких ІР-адрес на бронювання в Туреччині. Всі бронювання по світу, включаючи бронювання з Туреччини, доступні.

3. Чи дійсне моє бронювання, здійснене через booking.com раніше?

Так, дійсне. Ваші дані отримано і по приїзду вас зустрінуть та поселять в номер, який ви замовили.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія