На кордоні з Польщею закривається пішохідний пункт пропуску Долгобичув-Угринів

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Секрети мандрівника

Пілотний проект пішохідного пункту пропуску діяв з 2014 року. Пішохідний пункт пропуску на кордоні з Польщею у Львівській області Долгобичув-Угринів, відкритий в 2014 році, буде працювати тільки до кінця 2018 року, повідомило інтернет-видання Zaxid.net.

“Вкінці року закінчується дія пілотного проекту по пішохідному перетину кордону на автомобільному пункті пропуску Долгобичув-Угринів … Тимчасовість пішохідного руху інфраструктури створює багато загроз і не дозволяє продовжити дію пілотного проекту в його нинішньому вигляді. Також, з огляду на збільшення часу очікування перетину кордону людьми, які подорожують автобусом, виправданим є використання автобусних переїздів за їх прямим призначенням “, – повідомило видання у вівторок, з посиланням на польську прикордонну службу.

Львівські прикордонники поки не отримували офіційних документів про закриття пішохідного переходу в Угринові.

“Дія експерименту дійсно закінчується. Ми чули про те, що пішохідний пункт пропуску мають намір закрити, але поки чекаємо офіційних документів від польських колег. Ймовірно, завтра-післязавтра отримаємо всі документи і тоді будемо знати точно, що буде з цим пунктом”, – пояснила Zaxid.net прес-секретар Львівського прикордонного загону Ярослава Мельник.

У виданні також зазначили, що відкритий в 2014 році пункт пропуску Долгобичув-Угринів призначений виключно для перетину кордону автомобільним транспортом. Однак через рік після відкриття, влітку 2015 року, там на шість місяців облаштували піший перехід.

“З тих пір дію експерименту постійно продовжували. Не виключено, що так може статися і на цей раз, оскільки часто експеримент продовжували в останні кілька днів. Однак в офіційному повідомленні польських прикордонників не згадується про можливість продовження цього експерименту”, – зазначено в повідомленні.

За даними прикордонників, щодоби пішохідним переходом в пункті пропуску Долгобичув-Угринів користуються близько 850 осіб. Крім цього пункту, пішохідний перехід на українсько-польському кордоні в межах Львівської є тільки в одному місці – в Шегині.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія