RegioJet: безкоштовний квиток 1+1 на поїзд або автобус

Posted on Posted in RegioJet, Акції, розпродажі, новини, Поїзди

Чеський перевізник RegioJet пропонує вигідну акцію для тих, хто подорожує удвох. Придбавши квиток до 11 листопада на подорож до кінця місяця, ви отримаєте такий же другий квиток безкоштовно. В акції беруть участь такі країни: Англія, Бельгія, Люксембург, Австрія, Угорщина, Польща та Чехія.

  • період продажу: 5-11 листопада
  • лише в одну сторону
  • не поєднуються з іншими знижками

Переглянути карту маршрутів >>>

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як LeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія