Робота мрії! Ісландська авіакомпанія WOW Air відкриває вакансію мандрівника!

Posted on Posted in Секрети мандрівника, Смак Європи

Ісландська авіакомпанія WOW Air оголосила чудову новину на своєму веб-сайті.

Компанія приймає заявки кандидатів на 3-місячну оплачувану літню роботу, під час якої ви переїдете до Ісландії та матимете можливість подорожувати зі своїм найкращим другом з 1 червня по 15 серпня.

Ваша місія полягатиме у вивченні 38 напрямків авіакомпанії WOW, а також документування ваших подорожей для створення повного цифрового путівника.

Щоб подати заявку, потрібно створити та завантажити короткий відеодовідник (максимум 2 хв.) свого рідного міста до 14 травня.

Долучитись >>>

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія