Киев — Брюссель, Париж и Антверпен в мае за 1500 грн.!

Posted on Posted in Ecolines, Акции, новости, Дешёвые автобусы

До 31 мая 2016 продолжается акция от Ecolines: из Киева в Брюссель, Париж или Антверпен поедем за 1500 грн. Акционные билеты можно приобрести как в одном направлении, так и в оба. Невозможно отказаться от поездки, также невозможно изменение даты поездки. Количество мест на каждый рейс ограничено -3!

iev-paris

Поездка осуществляется с 2-часовой пересадкой в Варшаве. Весь переезд длится около 35 часов.

С собой в автобус можно взять большой багаж.

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як PolskiBusLeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія