Як дістатися зі Львова до Берліна за 14 євро: 2 варіанти

Posted on Posted in Без категорії

У попередньому дописі ми розказували, яким чином дістатися зі Львова до Праги за 15 євро.

Сьогодні ми розповімо вам, як піти ще далі і взяти Берлін, затративши при цьому мінімальний бюджет. У нас є варіанти за 14 і за 16 євро (Львів-Берлін, біля 16 год. у дорозі+вільний час у Варшаві).

berlin

І ВАРІАНТ

Перші 5 пунктів про те, як доїхати до Вроцлава, ви можете переглянути тут: дістатися зі Львова до Вроцлава за 5 євро.

А також: Як успішно перейти піший кордон Шегині-Медика.

Наступні дії такі:

6. З Вроцлава до Берліна ми сідаємо на Polskibus, який за 4 год. 25 хв. довозить нас до німецької столиці. Вартість – 3,58 євро (за даними busliniensuche.de) або ж 15 злотих (на сайті polskibus.pl). Переконайтеся самі:

buslin

 

pb

Підсумок часу: 11 годин (Львів-Вроцлав) + прогулянка та ночівля у Вроцлаві + 4 год. 25 хв (Вроцлав-Берлін) = 15,5 годин у дорозі + ночівля

Знайти дешевий готель у Берліні можна за посиланням >>

Підсумок коштів: 23 грн. (Львів-Шегині) + 2,5 злотих (Шегині-Перемишль) + 10,5 злотих (Перемишль-Жешув) + 1 злотий (Жешув-Вроцлав) + 15 злотих (Вроцлав-Берлін) + ночівля та сніданок (124 грн. або майже 7 євро) = лише 15,5 євро (якщо ви дуже передбачливі і бронюєте квитки за 2 місяці).

З розрахунку: 1 євро=17 грн.

ІІ ВАРІАНТ

Перші 4 пункти про те, як доїхати до Жешува, ви можете переглянути тут: дістатися зі Львова до Жешува за 19 злотих (або 4,5 євро).

Наступні дії такі:

5. З Жешува до Варшави Polskibus за умови раннього бронювання (хоча б за місяць) пропонує нам ціну 10 злотих, тривалість переїзду – 5 год. 30 хв.

6. З Варшави до Берліна пригадуємо про 2 акції від Ecolines i Simple Express. На одному з цих сайтів купуємо квиток за 7 або 8 євро і за 6 год. 50 хв. (можна через ніч, що дозволяє погуляти день по Варшаві), прибуваємо до Берліна.

Підсумок часу: 11,5 годин (Львів-Варшава) + 6 год. 50 хв (Варшава-Берлін) = 17,5 годин у дорозі

Підсумок коштів: 23 грн. (Львів-Шегині) + 2,5 злотих (Шегині-Перемишль) + 10,5 злотих (Перемишль-Жешув) + 10 злотих (Жешув-Варшава) + 7 євро (Варшава-Берлін) = лише 14 євро (якщо ви дуже передбачливі і бронюєте квитки за 1-2 місяці).

З розрахунку: 1 євро=17 грн.

Звичайно, всі ціни взяті з урахуванням знижок, а значить, завчасно і у вечірній період. При розрахунку конкретних дат ціни можуть варіюватися, але знаючи про лоукост-автобуси і лоукост-авіалінії, зекономити можливо, і то суттєво.

Проживання у Берліні

Booking.com пропонує кімнату на 2 особи за 362 грн. за ніч на січень 2015 року. Це не найдешевша пропозиція, але поцікавившись списком дешевих пропозицій готелів по Європі, можна знайти щось вигідніше.

1001idea.info

Слідкуйте за нами у Facebook та Telegram (отримуйте миттєві повідомлення відразу після публікації новини)!

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!