Як дістатися зі Львова до Берліна за 14 євро: 2 варіанти

Posted on Posted in Без категорії

У попередньому дописі ми розказували, яким чином дістатися зі Львова до Праги за 15 євро.

Сьогодні ми розповімо вам, як піти ще далі і взяти Берлін, затративши при цьому мінімальний бюджет. У нас є варіанти за 14 і за 16 євро (Львів-Берлін, біля 16 год. у дорозі+вільний час у Варшаві).

berlin

І ВАРІАНТ

Перші 5 пунктів про те, як доїхати до Вроцлава, ви можете переглянути тут: дістатися зі Львова до Вроцлава за 5 євро.

А також: Як успішно перейти піший кордон Шегині-Медика.

Наступні дії такі:

6. З Вроцлава до Берліна ми сідаємо на Polskibus, який за 4 год. 25 хв. довозить нас до німецької столиці. Вартість – 3,58 євро (за даними busliniensuche.de) або ж 15 злотих (на сайті polskibus.pl). Переконайтеся самі:

buslin

 

pb

Підсумок часу: 11 годин (Львів-Вроцлав) + прогулянка та ночівля у Вроцлаві + 4 год. 25 хв (Вроцлав-Берлін) = 15,5 годин у дорозі + ночівля

Знайти дешевий готель у Берліні можна за посиланням >>

Підсумок коштів: 23 грн. (Львів-Шегині) + 2,5 злотих (Шегині-Перемишль) + 10,5 злотих (Перемишль-Жешув) + 1 злотий (Жешув-Вроцлав) + 15 злотих (Вроцлав-Берлін) + ночівля та сніданок (124 грн. або майже 7 євро) = лише 15,5 євро (якщо ви дуже передбачливі і бронюєте квитки за 2 місяці).

З розрахунку: 1 євро=17 грн.

ІІ ВАРІАНТ

Перші 4 пункти про те, як доїхати до Жешува, ви можете переглянути тут: дістатися зі Львова до Жешува за 19 злотих (або 4,5 євро).

Наступні дії такі:

5. З Жешува до Варшави Polskibus за умови раннього бронювання (хоча б за місяць) пропонує нам ціну 10 злотих, тривалість переїзду – 5 год. 30 хв.

6. З Варшави до Берліна пригадуємо про 2 акції від Ecolines i Simple Express. На одному з цих сайтів купуємо квиток за 7 або 8 євро і за 6 год. 50 хв. (можна через ніч, що дозволяє погуляти день по Варшаві), прибуваємо до Берліна.

Підсумок часу: 11,5 годин (Львів-Варшава) + 6 год. 50 хв (Варшава-Берлін) = 17,5 годин у дорозі

Підсумок коштів: 23 грн. (Львів-Шегині) + 2,5 злотих (Шегині-Перемишль) + 10,5 злотих (Перемишль-Жешув) + 10 злотих (Жешув-Варшава) + 7 євро (Варшава-Берлін) = лише 14 євро (якщо ви дуже передбачливі і бронюєте квитки за 1-2 місяці).

З розрахунку: 1 євро=17 грн.

Звичайно, всі ціни взяті з урахуванням знижок, а значить, завчасно і у вечірній період. При розрахунку конкретних дат ціни можуть варіюватися, але знаючи про лоукост-автобуси і лоукост-авіалінії, зекономити можливо, і то суттєво.

Проживання у Берліні

Booking.com пропонує кімнату на 2 особи за 362 грн. за ніч на січень 2015 року. Це не найдешевша пропозиція, але поцікавившись списком дешевих пропозицій готелів по Європі, можна знайти щось вигідніше.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія