З Варшави до Стокгольма за 10 євро у березні

Posted on Posted in Ryanair, Дешеве житло в Європі, Дешеві авіалінії

Шведська столиця, що виникла в місці, де застягли сплавлені колоди (в перекладі з шведської слова stock та holm означають колода і невеликий острів), приваблює мандрівників з усього світу своїми незвичайними цікавинками. Саме тут розташований музей Нобеля та казкарки Астрід Ліндгрен, а такої кількості зелені, як у Стокгольмі, ви не знайдете більш ніде — 40% міста потопає в деревах, квітах, кущах. Вся ця краса доповнюється королівською помпезністю та вишуканістю в архітектурі і водою каналів, на яких стоїть Стокгольм.

Зазвичай мандрівка до Швеції та перебування там обходиться не дуже дешево. Проте в березні цього року є можливість значно зекономити на добиранні. Отже, шлях зі Львова до Варшави ми вже описували раніше, а в Польщі сідайте на літак Ryanair і за кілька годин ви вже опинитеся в Стокгольмі. Вартість квитка в один бік становить приблизно 10 євро:

1

Зворотні квитки за такою ж ціною також є на сайті лоукостера:

2

В Стокгольмі повно каучсерферів, заночувати можна у них. А якщо цей сервіс здається вам “нахлібництвом”, то ласкаво просимо на booking.com або інший ваш улюблений сервіс бронювання дешевого житла. Ось кілька варіантів:

3

Ще одне “маст сі” місто — це Амстердам, про дешеву ночівлю в якому ми писали вчора.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія