9 порад, як зекономити у Барселоні

Posted on Posted in Секрети мандрівника

Відомо, що прекрасне серце Каталонії – місто Барселона – одне з найдорожчих у туристичному плані. Але зекономити можна й тут! При чому ми не будемо радити вам відмовлятися від того чи іншого задоволення, а просто розповімо, як відпочивати з користю для гаманця.

1. Летимо в Барселону через Польщу

Найдешевшим способом потрапити у Барселону з України є подорож автобус+літак. Нам, українцям, летіти вигідно з Польщі, а перетнути кордон з малими фінансовими втратами можна лише автобусом. Літаки Ryanair та Wizzair у Барселону літають з багатьох польських міст. Ось кілька маршрутів, які ми нещодавно описували: з Варшави, Катовіце, Познані. Якщо спланувати подорож заздалегідь, витрати на дорогу можна “вкласти” в 100 євро на одну особу.

2. Вибираємо готелі чи апартаменти за межами центру

Невибагливі туристи можуть жити в змішаних номерах хостелів із загальним душем та двома туалетами на кілька таких кімнат. А що робити тим, хто хоче більше комфорту? Бронюйте готелі або апартаменти (що часто дешевше) за межами центру міста неподалік станцій метро. Як користуватися барселонським міським транспортом безкоштовно, розкажемо далі.

3. Купуємо продукти в місцевих супермаркетах та не забуваємо про меню дня в кафе

Є можливість готувати самостійно? В такому разі користуйтеся послугами супермаркетів тут можна придбати як найнеобхідніші продукти, так і місцеві делікатеси. До речі, “харчові” сувеніри теж краще купувати у таких магазинах. Фрукти й хліб дешево купувати в маленьких лавках десь у глибині спальних районів. Скоріш за все продавець не відповість вам англійською, але гроші зекономите і свіжий товар отримаєте.

cheap-cafe-barcelona

Їсти у кафе краще в обідню пору. З 13-30 до 15-00 питайте офіціантів про меню дня. Зазвичай у вартість такої послуги входить перша та друга страва, а іноді й десерт. Ціна знаходиться у діапазоні від 8 до 20 євро. Ввечері діє вечірнє меню з більш вишуканими та екстравагантними стравами, але ціна суттєво відрізняється в більшу сторону. Також не проходьте повз вивіски Buffet Libre або Buffet Lliure – це заклади, де обслуговують за принципом шведського столу.

4-5. Використовуємо Barcelona City Card

Економити на поїздках та походах у музеї будемо одним і тим же способом: за допомогою Barcelona City Card. Цей невеликий шматочок пластику дає можливість безкоштовно користуватися усіма видами міського транспорту, один раз відвідати найцікавіші музеї, отримати значну знижку на інші розваги. Крім того, ви отримуєте безкоштовний путівник, за допомогою якого можете складати маршрути та орієнтуватися в місті.

Вартість картки на 2 дні складає 37 євро, а на 5 днів – 62 євро. Таким чином, на день ви маєте від 18,5 до 12,4 євро на транспорт та музеї. Розрахувати економію просто, бо денний абонемент на всі види транспорту в Барселоні коштує 21,70 євро, а ціна вхідних квитків у музеї варіюється від 5 до 30 євро.

6. Тамуємо спрагу в спеціальних точках з питною водою

Ось важлива й суттєва стаття витрат, але не поспішайте закладати її у свій бюджет! Чудова питна вода для всіх охочих пропонується просто на вулицях міста. Знайти точки “водопою” досить просто: це невеликі фонтанчики з краном або й просто крани неподалік від великих фонтанів.

Якщо ви все-таки надаєте перевагу воді у пляшках, то купуйте її у супермаркетах (від 0,5 євро), а не у центрі Барселони (від 2 євро).

drink_water_barcelona

7. Купуємо сувеніри на вулиці, а не в магазинах

Не купуйте сувеніри в магазинах. У вуличних торговців ви знайдете те саме в кілька разів дешевше. Якщо плануєте покупку речі, яка продається лише в магазині, то не поспішайте робити це у першому ж бутіку – різниця в ціні у різних точках може бути суттєвою.

8. Дізнаємося про безкоштовні концерти з флаєрів

Дізнаватися про безкоштовні концерти найзручніше із безкоштовних-таки газет. Мова йде про невеликі газетки, які роздають біля метро та пішохідних переходів. Нерідко самі організатори роздають у центрі міста (де й відбуваються безкоштовні концерти) флаєри з повідомленням про подію.

Щодо цікавих місць, то для безкоштовного відвідування відкриті парк Гуель, фортеця Монжуїк, парк Цитаделі, Єврейська гора, шпиталь Святого Хреста та інші об’єкти.

9. Більше гуляємо містом пішки

Девята порада може й не дуже оригінальна, проте корисна та економна: ходіть пішки. Більшість барселонських цікавинок розташовані в межах пішохідної досяжності, а бонусом буде все, що ви побачите по дорозі (якби їхали в транспорті, пропустили б напевне).

barcelona-city

Теплого травня і давайте частіше мріяти про подорожі 🙂

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія