LEO Express збільшить кількість дешевих рейсів з України в Європу

Posted on Posted in Leo Express, Акції, розпродажі, новини, Дешеві автобуси

Чеська транспортна компанія LEO Express розглядає можливість збільшення кількості автобусних рейсів за маршрутом Кошице – Ужгород – Мукачево.

Рух автобусів LEO Express з Кошице через Ужгород в Мукачево запущено в жовтні 2015 року. Рейси виконуються щодня з частотою один раз на день. LEO Express оперує поїздами Stadler FLIRT в Чехії і Словаччині. У компанії відзначають, що це “один з найпопулярніших автобусних маршрутів, який ми обслуговуємо”.

Нещодавно LEO Express оголосив про запуск нових автобусних маршрутів з Європи до Львова. Нові рейси з’єднають столицю Західної України з великими європейськими містами і аеропортом Відень.

З приводу запуску нових маршрутів в Україні в LEO Express відповіли, що постійно вивчають це питання, однак зараз компанія повинна оцінити перспективність рейсів до Львова.

Історія Leo Express

Компанія LeoExpress почала працювати три роки тому на ринку Чехії з населенням всього 10 млн чоловік і де вже велася конкуренція між державним оператором České dráhy і приватним RegioJet. Але це не зупинило директора компанії Леоша Новотного. Зараз він думає розширювати діяльність своєї компанії зокрема і в Україні.

leo novotny

Закарпаття має нами спільну історію, – каже Леош, –  і ми вітаємо на борту кожного пасажира, який цінує свій час і хоче витрачати його зі зручностями: безкоштовним підключенням до мережі Wi-Fi, харчуванням, напоями та фільмами.

Леош Новотни (30 років) родом з містечка Угерське Градіште. Тут його батько заснував компанію з виробництва заморожених продуктів, тому про бізнес Новотни знає ще з дитинства. З 15 років він почав працювати на фірмі батька, потім навчався в Університеті Варвік. Кілька років Леош Новотни працював в інвестиційних банках в Лондоні, Відні, Москві. А в 2009 році, коли йому було 24 роки, вирішив створити Leo Express. Всього три роки по тому на залізницях Чехії з’явилися фірмові чорні поїзди.

leo express3

Кілька років поспіль Leo Express зазнавав збитків. Якщо в 2013 році вони становили близько 5,7 млн доларів, то в нинішньому році справи пішли вгору.  Так, за перше півріччя 2015 року року дохід збільшився до 5,4 млн доларів, роком раніше цей показник дорівнював 3,7 млн доларів, а збитки знизилися до 1,6 млн доларів (в першому півріччі 2014 року були на рівні близько 2, 7 млн доларів).

За матеріалами ЦТС

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як LeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія