Megabus: столицями Європи за 1€ – Італія, Франція, Німеччина, Нідерланди… Megabus: столицами Европы за 1 €! Англия, Франция, Германия, Италия …

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеві автобуси

Лоукост-автобус Megabus додав 1-єврових квитків на поїздки Європою. Доступні дешеві квитки аж до вересня! Країни, якими можемо пересуватися за 1 євро: Бельгія, Англія, Франція, Німеччина, Італія, Нідерланди, Ірландія, Шотландія, Іспанія, Уельс. До вартості квитка входить можливість перевезення багажу в 20 кг, а також безкоштовний інтернет в автобусі.

Якщо ви не встигли придбати квиток на автобус за 1 євро, перегляньте наступний або попередній день. Кількість квитків за акційною ціною – обмежена.

Перейти до бронювання >>>

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як LeoExpressEcolines та LuxExpress.

Вигідне помешкання в Парижі, Венеції та Амстердамі

Пропонуємо вам кілька варіантів розміщення в цих популярних європейських містах. Зауважимо, що для економії варто подорожувати групою з 4-6 осіб, щоб вигідно розташовуватись у великих готельних кімнатах, оплачуючи цілий номер. Також важливо звертати увагу на рейтинг готелю та наявність сніданку, якщо є така альтернатива за однакову ціну.

Готель в центрі Амстердама на кораблі

Це помешкання ми обирали за його особливість (розміщення на кораблі) та положення в центрі міста. За 1 особу заплатимо 29,5 євро за 1 ніч (дані на серпень).

Переглянути цей готель >>>

 

Двомісний номер на Монмартрі

Вигідне розташування і задовільна оцінка готелю. За 1 особу в двомісному номері на ніч заплатимо 23,5 євро, що досить бюджетно для Парижа в високий сезон.

Переглянути цей готель >>>

 

Готель у Венеції зі сніданком та високою оцінкою

Це якраз той випадок, коли варто подорожувати групою. У Венеції житло коштує дуже дорого, і це актуально майже цілий рік. Зупинитися в центрі Венеції у поганенькому хостелі можна за 30 євро, якщо пощастить. Ми ж знайшли цей чудовий (за відгуками) готель зі сніданком за відносно невелику ціну – 31 євро за ніч.

Переглянути цей готель >>>

 

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія