Megabus: столицями Європи за 1€ – Італія, Франція, Німеччина, Нідерланди… Megabus: столицами Европы за 1 €! Англия, Франция, Германия, Италия …

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеві автобуси

Лоукост-автобус Megabus додав 1-єврових квитків на поїздки Європою. Доступні дешеві квитки аж до вересня! Країни, якими можемо пересуватися за 1 євро: Бельгія, Англія, Франція, Німеччина, Італія, Нідерланди, Ірландія, Шотландія, Іспанія, Уельс. До вартості квитка входить можливість перевезення багажу в 20 кг, а також безкоштовний інтернет в автобусі.

Якщо ви не встигли придбати квиток на автобус за 1 євро, перегляньте наступний або попередній день. Кількість квитків за акційною ціною – обмежена.

Перейти до бронювання >>>

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як LeoExpressEcolines та LuxExpress.

Вигідне помешкання в Парижі, Венеції та Амстердамі

Пропонуємо вам кілька варіантів розміщення в цих популярних європейських містах. Зауважимо, що для економії варто подорожувати групою з 4-6 осіб, щоб вигідно розташовуватись у великих готельних кімнатах, оплачуючи цілий номер. Також важливо звертати увагу на рейтинг готелю та наявність сніданку, якщо є така альтернатива за однакову ціну.

Готель в центрі Амстердама на кораблі

Це помешкання ми обирали за його особливість (розміщення на кораблі) та положення в центрі міста. За 1 особу заплатимо 29,5 євро за 1 ніч (дані на серпень).

Переглянути цей готель >>>

 

Двомісний номер на Монмартрі

Вигідне розташування і задовільна оцінка готелю. За 1 особу в двомісному номері на ніч заплатимо 23,5 євро, що досить бюджетно для Парижа в високий сезон.

Переглянути цей готель >>>

 

Готель у Венеції зі сніданком та високою оцінкою

Це якраз той випадок, коли варто подорожувати групою. У Венеції житло коштує дуже дорого, і це актуально майже цілий рік. Зупинитися в центрі Венеції у поганенькому хостелі можна за 30 євро, якщо пощастить. Ми ж знайшли цей чудовий (за відгуками) готель зі сніданком за відносно невелику ціну – 31 євро за ніч.

Переглянути цей готель >>>

 

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія